Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: szilvike94, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Konszuelita

2018. december 12.

Könnyen beszívódik, jól hidratál, finom az illata, az ára is szuper, sokáig elég lesz. Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

dorinav

2018. augusztus 24.

Arckrémnek és testápolónak is megfelel. Az illata is kellemes és könnyen beszívódik. Nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Caitlin1222

2018. augusztus 12.

Meglepve olvastam a sok pozitív véleményt, mert nekem nagyon nem jött be. Rettentően kiszáradnak a lábaim zuhanyzás után, de ez a krém még csak be sem akart szívódni, ráadásul a tenyerem folyamatosan izzadt tőle, le kellett mosnom. Persze különbözünk, mindenkinek más a bőre, nálam végül sarokápolóként lett használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

busaildiko

2018. július 25.

Egy nagyon kedves emlékem kötődik ehhez a termékhez.. nagyon szeretem az illatát, az állagát, tápláló! A téli hideg időszakban nagy kedvencem, újra vettem többször, de szerintem még fogom is! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

dundicat

2018. június 29.

Karácsonyi ajándék volt, és csodák csodájára szerettem! Magamnak sose vennék tégelyes kiszerelést, és ez most is zavart, szerintem nem túl praktikus. De a krémmel meg voltam elégedve, nagyon finom az illata! Igazán masszív, tényleg vajszerű az állaga, és áldásos hatása van a bőrre. Nagyon jól feszesít, és a hidratálás minőségével sem volt gondom. Arra viszont vigyázni kell, hogy ne kenjen fel az ember túl sokat, mert a felesleg szépen lepereg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Kinguci123

2018. június 14.

Nagyon nagyon nagyon fincsi az illata! Avon testápolókhoz viszonyítva, nagyon meglepett a hatása. Nagyon jól táplálja a bőrt, az illat is tartós maradt. Kicsit sűrűbb az állaga mint egy átlagos testápolóé, viszont ez számomra nem volt gond. Így is pillanatok alatt beszívta a bőröm. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Pogo

2018. június 6.

Ajándékba kaptam. Egy pár napja kezdtem el használni. Nem rossz :) Illata kellenes, a bőrt is puhitja, hidratálja. Eddig tetszik Egész tartós az illata is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 6.

Kyflie

2018. május 26.

Nem rossz, bár sajnos az állaga 3-4 hónap alatt elég sokat romlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Nem rossz, bár sajnos az állaga 3-4 hónap alatt elég sokat romlott.

LBarbie

2018. május 24.

Az illatát imádom, viszont a tégelyes kiszerelést nem a kedvencem. Az állaga nagyon sűrű, örülnék ha krémesebb lenne, kicsit nehéz is kenni, viszont hamar beszóvódik. Elég jól hidratál, szeretem, de biztos van nála jobb krém. Ár érték arányban viszont szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Bubucim

2018. március 19.

Az első kérdésem ezzel a termékkel kapcsolatban: Ez mi? Az imént vittem fel a bőrömre, de a lábszáramon tapasztaltam, hogy pereg le. Olyan, mint amikor leég az ember, majd pár nap után hámlani kezd a bőre. Nem járok szoliba, nyaralni nem voltam mostanában, szóval ez kizárt. Ez a testvaj csak megerősített az elhatározásomban: soha többé Avon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Egy bazsalikum féle magjának az olaja. Paula Begoun szerint az olaj contact dermatitist (a bőr súlyos, allergiás reakciója egy ellergénn vagy irritáló összetevőre) okozhat, így jobb kerülni. A növény kivonatának egyébként antioxidáns és gyulladás csökkentő hatása is van.