Avon Care 3 az 1-ben Faggyúszabályozó Arctisztító, Tonik és Hidratáló Normál és Vegyes Bőrre

Avon

Ár:   649 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Saphira, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

3 az 1-ben faggyúszabályozó arctisztító, tonik és hidratáló normál és vegyes bőrre. Kasvirággal és búzacsíraolajjal segít szabályozni a faggyútermelést.

Hatékonyan tisztít. Szabályozza a faggyúkibocsátást. Segít tisztábbá és frissebbé varázsolni a bőrt. Tisztít, tonizál és hidratál.

MVivien8

2017. december 6.

Egy vagy két tubussal használtam el. Zsirosodást nem enyhitette, viszont jo volt az illata és gyors felszini hidralálásnak jo volt, amikor siettem valahova. Kár, hogy nem gyártják már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

gjhsh01

2016. december 31.

Hmm hát érdekes. Kellemes illata van, jól tisztít, nagyon folyós :s

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

Hmm hát érdekes. Kellemes illata van, jól tisztít, nagyon folyós :s

Gingerian01

2016. november 2.

Semmi extra, kellemes illat és állag, szeretem használni, de nem olyan termék amire azt mondom, hogy nem tudnék élni nélküle, vagy nem cserélném le másra.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Dea

2016. július 15.

Én elhasználtam eggyel, sima, különösen folyós, jól tisztít, nagyon sokkal többet nem tudok elmondani róla...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

Linuxo

2016. március 31.

Alig vártam, hogy elfogyjon. Nem tisztított kellően, túlzottan folyós, semmire való termék. Olcsó volt, és egy újabb csalódás az Avontól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Ella

2016. január 24.

Semmi különbséget nem véltem felfedezni e között és a sima fehér csomagolású, kék kupakos társa között. Tisztít, nem zsírosít, nagyon folyik, nem drága, de gyorsan fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Zssu

2015. december 27.

Teszi a dolgát, de a pattanásokkal nem veszi fel a harcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 27.

Teszi a dolgát, de a pattanásokkal nem veszi fel a harcot.

dobiandi

2015. szeptember 30.

"Végre egy kíméletes arclemosó!!" - ezzel a jeszóval be is szereztem. Elkezdtem használni és egy hét után el kezdtek pattanásaim lenni nem is gyanakodtam erre a termékre, tovább használtam de egyre durvult a dolog pedig ott voltak a jelek. A sminket nem hozta le, az arcom ragacsos lett utána és a pórusaimat is eltömítette. Biztos nem viszem haza soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

eSophie

2015. augusztus 5.

Szerintem egyáltalán nem tisztít, az illata sem tetszett és az állaga sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Szerintem egyáltalán nem tisztít, az illata sem tetszett és az állaga sem.

bogczi

2015. július 8.

Az állaga jó, fura, hogy habzást ígér, de nem igazán akar felhabzani, az illata az ilyen természetes cuccokét idézi (uborka-szerű, szerintem), és olyan puha lett az arcom 2 használat után, mint a babapopsi :D sokkal kevésbé jönnek elő a pattik, pedig kicsit inkább zsírosabb a bőröm, viszont sokkal hidratáltabb, ami nagy csoda :)

UPDATE: hű, csoda történt, így jó pár hónap után újra kipróbáltam, a párom nagyon rácuppant az utóbbi időben, neki futás után szépen letisztítja a bőrét (bár már inkább a Benton Aloe BHA tonikra cuppantottam rá, szörnyen tág pórusai vannak, szépen helyrerakja), szóval, még mindig működik. :D
Leszedi a fölös zsírt, hidratál, nem képez pattikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Leszedi a fölös zsírt, hidratál, nem képez pattikat.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Echinacea Angustifolia (Coneflower) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2