Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   649 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Méhpempőt és E-vitamint tartalmazó arckrém. Különleges ápolást nyújt a nagyon száraz bőrnek. Könnyű állagú, nem hagy zsíros érzetet és gyorsan beszívódik. Hipoallergén. Klinikailag és bőrgyógyászatilag tesztelt.

HNReni

2019. január 12.

Hamar beszívódik a bőrbe, nem hagy zsíros érzetet, jól hidratál. Az illata is kellemes. Nincs száraz arcbőröm , de ennek ellenére jól teljesít a kombinált arcbőrömön, nem zsírosítja, nem hagy réteget maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

marysidehouse95

2018. november 12.

Viszketett tőle a bőröm, az illata sem tetszett és nem hidratált kb semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Viszketett tőle a bőröm, az illata sem tetszett és nem hidratált kb semmit.

PlAdrienn1988

2018. augusztus 3.

Ha nem a megfelelő krémet választom, vagy teljesen kiszárad az arcbőröm, vagy tele leszek pattanással. Nagyon sokféle krémet kipróbáltam, persze a legdrágábbak közül. Egyiket sem vettem újra, nem volt olyan ami tökéletes. Fogalmam sincs mi vett rá, hogy ezt megvegyem, de (hál' Istennek) megtettem. Nekem teljes mértékben bevált. Se nem szárít, se nem zsírosít, a bőröm pont megfelelő, és pattanások sem jöttek ki rajtam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Yumechan

2018. május 6.

Nekem ez arcra egyáltalán nem vált be. Nehéz volt a bőrömnek, és az illata is irritál. Ezt is kézre fogom elhasználni szerintem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Zsazsika89

2018. április 24.

Sokáig használtam éjszakára és nagyon szerettem, de muszáj volt valami ránctalanítót keresnem helyette.Nagyon jól hidratált és az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

almandina

2018. február 20.

Téli hidratálásra nagyon jó, szemkörnyékápolóként is hasznáható ( nem csípi a szemem), csökkenti a rácokat és a sötét karikák is halványabbak. Kezemen a kirepedezett bőrt is helyrerakja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

aranypáva

2018. január 13.

Nekem nem jött be, nagyon zsíros és kellemetlen, nehéz votl a bőrömnek. Nem az én típusomnak való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Jucus85

2017. szeptember 13.

Szét volt száradva az arcom 3 nap alatt rendbe tette.ezt fogom használni ezután.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

tenagi

2017. július 28.

Ajándékba kaptam, de nagyon szeretem. Jó illata van, aránylag könnyen beszívódik a bőrömbe. Szerethető arckrém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Ancsa0726

2017. március 31.

Nagyon jól beszívódik, imádom az illatát és elhalványította a szemem körüli fekete karikákat is. Újra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Honey, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Színezék. Narancssárga.