Avon

Ár:   929 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eszter1101, Módosítva: 2017. február 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kakaóvajjal és E-vitaminnal gazdagított krém, mely egész napos hidratáltságot nyújt és megnyugtatja a kiszáradt bőrt.

Hipoallergén. Dermatológiailag tesztelt.

anreni9

2020. augusztus 24.

Többszöri próbálkozás után megfigyeltem, hogy ha szőrtelenítés után kenem a lábamra előfordul, hogy kellemetlenül csípi a bőröm. Őszintén szólva, egy jó termék és szeretem, viszont talán azt mondhatom lehet nélküle élni és vannak más drogériás alternatívák amik pontosan ugyanezt nyújtják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

PattiiT

2019. március 16.

Első alkalommal nagyon megvoltam vele elégedve, főleg téli időszakban használtam. Így amikor elfogyott hát újra rendeltem.. Ez volt 2 éve! Azóta szenvedve nyúlok csak hozzá, mert nem visz rá a lélek, hogy ezt a nehéz állagú, telt illatú vajat felkenjem magamra, ami nagyon nehezen szívódik be.

Félreértés ne essen. Nagyon szerettem és elég hamar el is fogyasztottam, de másodjára már unalmas. Az állaga nagyon klassz: az első olyan termék, amire nem viccből írták, hogy "testvaj".

Nálam 4 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Nálam 4 csillag!

hjuditcrema

2019. január 16.

Tökéletes mélyhidratáló! Gyorsan beszívódik, meglepő módon egyáltalán nem zsíros (a többi testvajhoz képest meg pláne!). Igaz hogy gyorsan fogy, mert nagyon jó használni!:) Én vidéki boltban 700 Ft-ért vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

Bugár

2018. szeptember 19.

Nagyon jól hidratál, szépen beszívódik, nem ragadok a használata után, kellemes tapintású a bőröm. Az illata engem nem ragadott magával. De mivel jó érzés használni, így biztos felbukkan még az életemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

pirospipacsocska

2018. szeptember 10.

Szuper,és tökéletes!Hidratál,puhít,ápol,kellemes illattal vonja be a bőrömet.Szóval tökéletes testápoló!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

kingadorgai

2017. november 14.

Ár-érték arányban szuper, imádom az illatát, valóban 48 órás hatású, még a következő tusolásnál is érzem a hatását. 5*!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 14.

Nime

2017. április 11.

Ő az egyetlen testápoló ami rendbe tudja rakni a bőröm. Próbáltam már rengeteget de csak ez használt. Hamar beszívódik,elég hetente 1x kenni,jó az illata,és az állaga is. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Szandra992

2017. április 7.

Minden alkalommal újra megveszem, mert imádom használni. :) Az illata nagyon finom és pl. ha leborotválom a lábam és utána bekenem ezzel, a bőröm selymessé válik és megnyugszik. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

spavanilly

2017. március 6.

Sokáig szemezgettem ezzel a testvajjal a katalógusban...És győzött a kíváncsiságom:-)
Mivel a kakaóvajas család testápolója és kézkréme egyaránt kedvenceim, csupán attól féltem, hogy ragacsos lesz...Vagy nem fog beszívódni és így nem is fejti ki a hatását.
HÁT SZERENCSÉRE SZUPER !!!!
Nagyon finom illatú, halvány drapp színű, sűrű állagú testvajacska.
Nem kemény, könnyen használható, nagyon jól táplál (száraz bőröm van).
Számomra sokkal jobb illatú, mint a 400ml-s testápolója...Viszont fele akkora kiszerelés, mindennapi használat mellett gyorsan fogy ( nem tart ki 1 hónapig).
Szóval mindenképpen csak ajánlani tudom, leszámítva az ár- érték arányt, ami a Care- családot jellemzi.
Mindenképpen max. csillag!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

HÁT SZERENCSÉRE SZUPER !!!!
Nagyon finom illatú, halvány drapp színű, sűrű állagú testvajacska.
Nem kemény, könnyen használható, nagyon jól táplál (száraz bőröm van).
Mindenképpen max. csillag!!!

Seszi

2017. február 25.

Nem túl zsíros viszont isteni illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

Nem túl zsíros viszont isteni illata van.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.