Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lillus, Módosítva: 2012. február 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

0.5 szalicilsavat tartalmaz. Pore Firming technológiával segít, hogy a pórusok tisztább kinézetűek legyenek.

Dea

2017. április 17.

Nyáron nagyon jó ^^ Hűsít,mattít, radíroz, nem használom sokat, de néha jól esik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

gjhsh01

2016. december 31.

Nagyon jó kis szer :D hűsít, eltünteti a mitesszereket, pattanásokat, teszi a dolgát. Már a húgomét használom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

Unikornisc

Korcsoport: < 18
2016. november 13.

Nagyon jól tisztít, és megnyugtatja a bőrömet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. november 13.

Nagyon jól tisztít, és megnyugtatja a bőrömet

MulBria

2016. május 27.

Heti egyszer használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Megfelelően tisztít és kellemesen hűsít. Egyetlen problémám van vele, a környezetemben senki nem avonozik, így nagyon nehézkes a beszerzése, De ennek ellenére is már 5-6 tubussal biztosan elhasználtam. AZ utóbbi időben nem csak a kezemmel oszlatom el, hanem egy kisebb nedves törölköző darabbal, így még hatásosabb a radírozás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 27.

hopatri

2015. december 6.

Nagyon jól tisztít, emellett megnyugtató, hűsítő érzést biztosít az arcbőrnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

Nagyon jól tisztít, emellett megnyugtató, hűsítő érzést biztosít az arcbőrnek.

MorinaRenia

2015. október 3.

Nagyon elégedett vagyok vele, tökéletes a zsíros, pattanásos bőrre! Rendesen szárítja a bőrt, ami az én zsíros bőrömmel csodákat művelt. Minden használat után újjáéledt a bőröm. :) Viszont csak zsíros bőrüeknek ajánlom, mások csak a pattanásokra, vagy a zsíros részekre kenjék, mert a száraz bőrt tuti kikészíti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Bijouu

2015. július 11.

Nekem elég jól tisztítja a pórusaimat, és nagyon szeretem az érzést, amikor az arcomon van. Szerintem érdemes kipróbálni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

iszlainiki

2014. március 19.

Nem igazán vettem észre tőle semmi változást, csak mattabb lett a bőröm használat után, de csak 1-2 óra erejéig. Lemosni is nehéz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 19.

luluska

2014. január 26.

a szaga jó de nehéz lemosni,puhább lett tőle az arcom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 26.

a szaga jó de nehéz lemosni,puhább lett tőle az arcom

nyuszicica

2013. augusztus 30.

Nagyon szárít és alig bírtam lemosni. 1-szer próbáltam ki, de lehet, hogy többet nem is fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.