Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2018. február 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Avon Lotion problémás bőrre segít összehúzni a pórusokat, hidratálni a bőrt és aktív hatóanyagainak köszönhetően szabályozni a faggyútermelést.

• faggyútermelést szabályozó cink-peptiddel
  • pattanások ellen harcoló szalicilsavval
  • segít halványítani a bőr elszíneződéseit

Katsura

2017. április 24.

Szerintem elmegy. Hetente 2x használom, szárítja a bőröm de nem durván. Az ára is kicsit magas talán... Nem veszem újra, azóta találtam jobbat. Szerencsére a tubus alján tartok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

hdora87

2016. július 8.

Hát, nem is tudom. Hetente egyszer használom, mindhárom termék megvan, így elvégzem a 3 lépéses arctisztítást, ápolást. Ha többször használom, az érzékeny bőrömnek már nem tetszik.
Az illata nem a legjobb. Szépen tisztítja a bőröm,de szerintem vannak ezeknél jobb termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

redakkrisztinaa

2016. május 26.

Szerettem , nem szárította nekem sem a bőrömet. A pattanásokkal könnyen elbánik .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 26.

artdeco

2015. április 29.

Nagyon szeretem, nem túl zsíros és nem szárítja ki a bőröm. Éjszakára használom, ha problémássá válik a bőröm. Nagyon elégedett vagyok vele, kár, hogy nincs benne fényvédő, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

petedancsa

2015. február 22.

Az arctisztítójával együtt kiváló termék, bár csak esténként használtam, mert nappalra szeretek egy gazdagabb krémet a börőmre kenni, de ettől függetlenül szerintem jó ki termék. Az ára átlagos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

csokilany

2014. december 11.

Update: Sok krémet kipróbáltam azóta, ez az egyetlen, amitől nem lesznek pattanásaim, enyhíti a pirosságot, mattít, ápol, puhít... Csak ez tudja helyrehozni és hosszú távon egyensúlyban tartani a bőrömet. Már nem cserélném le semmire. Szerintem nem büdös, csak nincs parfümös virágillata, kellemes az állaga, gyorsan beszívódik, praktikus az adagolója, és nem is drága. Remélem nem tervezik, hogy ezt is kivonják a forgalomból, mint sok más klassz dolgot az avonnál...

Nagyon hatékony krém, de én csak éjjelre szoktam használni, mert sajnos nincs benne fényvédő. :( Ez egy nagy hibája, de ettől eltekintve bevált, nagyon sima, puha, hidratált és láthatóan tiszta az arcom reggelre, a kisebb pirosságokat is eltüntetni, és harcol a pattik ellen, ami nálam nem egy könnyű csata... Egy-kettő így is előjön, de nálam az már eredmény, ha csak egy-kettő jelentkezik. Szerintem egy próbát megér, problémás bőrűeknek kifejezetten ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 11.

Andika 01

2013. október 20.

Ameddig nem használtam ezt a krémet csak szimplán zsíros volt a bőröm nem volt pattanásos csak picit miteszeres 3 napig használtam és tele jöttem tőle apró kis pattikkal... még egy darabig használgatom hátha javul a helyzet de ha akkor sem a kukába landol... illata és állaga miatt 2 csillagot azért megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

nyau89

2013. június 7.

A három termék együtt jó, 2 naponta, mert nagyon szárít. Nem tesz csodát ez sem, és büdi is szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

Mayu

2013. január 27.

Használtam rendszeresen,nem vettem észre semmi változást.Zsíros marad utána a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 27.

Pille

2012. szeptember 18.

Amennyire jó ebből a termékcsaládból a radír, annyira rossz ez a krém. Pár éve használtam, de még mindig emlékszem mennyire csípett. A pattanások meg maradtak a helyükön. Nagyon nem szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Extract, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Glycolic Acid
Peptidek: Zinc Hexapeptide-11, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclopentasiloxane, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cyclohexasiloxane, Ceteareth-20, Isododecane, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, PEG-40 Stearate, Ceteareth-20, Steareth-21, Hexylene Glycol, Polysorbate-60, Steareth-20, Polysorbate 20
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, PEG-40 Stearate, Steareth-21, Capryloyl Glycine, Hexylene Glycol, Polysorbate-60, PEG-150 Stearate, Steareth-20, Polysorbate 20
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cinnamomum Zeylanicum Extract
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Kaolin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Fahéj kivonat. A kozmetikumokban a fahéj levelének a kivonatát illatanyagként használják, a fahéj kéreg kivonata pedig a CosIng besorolás szerint baktérium ellenes, antioxidáns, szövetösszehúzó, emollient, hidratáló, illatanyag, bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj mindezen előnyös tulajdonságok mellett bőrirritáló.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.