Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: bettuska, Módosítva: 2015. szeptember 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Új, továbbfejlesztett olajmentes formula, 15-ös fényvédő faktorral

5 árnyalatban kapható

IrisAnn

2018. március 8.

Fedése nem igazán van, foltos, nehéz eldolgozni, és a száraz részeket kiemeli. Vannak ennél rosszabbak is, de ebben a kategóriában talán jobbat is kapni. Azoknak ajánlom, akiknek nem problémás a bőrük és nem nagyon kell mit elfedni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

csibike100

2018. február 2.

Nehéz egyenletesen eldolgozni és sajnos beleül a pórusaimba és az apró, kis ráncokba.
Ha vékonyabb rétegben viszem fel az arcomra, lehetetlen szépen eldolgozni és nincs semmi fedése. Ha viszont többet viszek fel maszk hatást kelt és egy idő után elkezd leperegni az arcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

dunaimano

2018. január 12.

Első alapozóm volt, egészen tetszett. Ezért az árért szerintem tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Első alapozóm volt, egészen tetszett. Ezért az árért szerintem tökéletes!

springee

2017. július 1.

Próbáltam már kétszer ennyiért rosszabbat is, ugyanakkor túlszárnyalni sem nehéz. Ebben az árkategóriában viszonylag elfogadható, amit nyújt. Akinek nem problémás a bőre, csupán azért használ alapozót, hogy magabiztosabb legyen, annak megteszi. A szem alatti karikákkal, foltokkal, pattanásokkal azonban egész egyszerűen nem tud mit kezdeni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

sttramara

2017. április 30.

Egész olcsó, de nem valami nagy szám, fedni meg aztán nem túl sokat fed

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

Egész olcsó, de nem valami nagy szám, fedni meg aztán nem túl sokat fed

Krisztinaia

2017. április 17.

Jajj, jajj, jajj.
Volt szerencsétlenségem nekem is próbálni.
A színe még talán nem is ütött el annyira, de.. de.. de.. ah..
Ebben az alapozóban minden megvan, aminek nem kellene. Zsíros, ragacsos, sárgás, fénylő, foltos felvitel után.
Menthetetlen, kenhet az ember alá-fölé bármit.
Annyira nincs rá szükségem, de még én is észrevettem, hogy minősíthetetlenül kicsi a fedése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Jajj, jajj, jajj.
Volt szerencsétlenségem nekem is próbálni.
A színe még talán nem is ütött el annyira, de.. de.. de.. ah..
Menthetetlen, kenhet az ember alá-fölé bármit.

hullócsillag

2017. február 12.

Nagyon, nagyon béna.
A csomagolás nagyon gagyi, ócska hatású.
A fedése bb krémhez képest is gyenge, foltos, ragacsos, átfényesedik és kiemeli a száraz részeket.
De legalább van extra világos színben is.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Nagyon, nagyon béna.
A csomagolás nagyon gagyi, ócska hatású.
De legalább van extra világos színben is.:D

Szedres22

2017. január 3.

Évek óta hasznàlom, de eddig a top 3-ba bekerült nàlam.
A jó oldalai: van belőle extra világos, az ára elfogadható, könnyű felvinni, jól fed, nem ragadós.
A rossz oldalai: ha víz éri, egyből lefolyik :( De egy erősebb dörzsölés is teljesen leszedi. Ezért a nyakig érő fekete kabát mellett hasznàlatàt nem javaslom a foltok elkerülése végett :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Évek óta hasznàlom, de eddig a top 3-ba bekerült nàlam.

Cynthia99

2016. december 4.

Sokszor megfogadtam,hogy nem fogok többet alapozót rendelni az Avonból,de még is mindig rendeltem és persze belenyúltam... Megrendeltem,persze sötét lett a bőrömhöz,hiába olajmentes katasztrófa volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

Misscupcakedoll

2016. november 8.

Megvettem , nagyon örültem, hogy végre találtam extra világos bőrre való alapozót. Ha két terméket vettem akciós volt. Pattanásos lett tőle az arcom és nem fed. Szárít,zsíros az állaga . A száraz részeket még jobban kiemelte az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Kaolin 0 0