Avon

Ár:   1139 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Színes spirál: lila, türkiz és kék árnyalat.

mujerconfused

2017. augusztus 6.

Kicsit más csomagolásban vettem egy lilát csak nosztalgiából, mert gimis éveimben volt egy ilyenem. Tényleg egy vicc, semmi nem látszódik belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

vikcs

2016. június 15.

Kék színű van meg,és én a fekete szempillaspiral fele viszem fel,amíg meg nem szarad meg, igy egesz szep kék szokott lenni,mindig megjegyzi valaki 😊 Egyebkent nagyon csomosodik, sokat kell felvinni nagyon hogy tenyleg látszódjon... Gagyi kefeje van. Hat igazabol az ára szerintem összefügg a minőségével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 15.

Saria

2016. május 29.

Kék színben kaptam, magamtól nem hiszem, hogy megvettem volna (nem viselek gyakran színes spirált). A tubusban nagyon szép élénk színe volt, de a szememen sajnos már nem mutatott annyira élénken. Nem is nagyon használtam igazság szerint és hamar be is száradt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

redakkrisztinaa

2016. május 15.

Én a lilát kaptam meg még 1 éve kb , de borzalmas:D Nem is fogja be a szempillákat , se natúran , se úgy ha van alatta szempillaspirál.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

Teniko

2016. január 3.

Senkit nem akarok megbántani, de soha nem volt ilyen rossz szempillaspirálom. Kék színben rendeltem. Az nem is baj, hogy alig látszik. A szempillákat úgy összetapasztotta, mintha 4 dús szál lenne a szememen. Kuka, de jó nagy lendülettel :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

felicity94

2015. május 27.

A színe a tubusban tökéletes. (kék árnyalat van meg) Kár, hogy a pilláimon nem olyan intenzív a színe. Habár eddig akárhányszor használtam, mindig kiszúrta valaki :) Ha a szín keltette szenzációt nem számítjuk, "rendes" spirálként szerintem katasztrófa. Fél órán keresztül kínlódok vele, mire kicsit nagyobbnak tűnnek a pilláim. Ha nem vigyázok, akkor pedig csomós lesz és összetapadnak a szálak.. Arra gondoltam, hogy talán először a kedvenc, bevált spirálommal kellene elérnem a kívánt eredményt, és utána rádobni egy kék árnyalatot. Ezt eddig még nem próbáltam ki, de talán nem is lenne olyan hatásos, mint önmagában használva. Kár, hogy választanom kell a szín és a dús/hosszú pillák között.. ezért csak három csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

xszemyx

2015. április 20.

Kreatív kis spirál. Igaz, nagyon sok rétegben kell felvinni, hogy a kívánt hatást elérjem, de megéri, mert nagyon szép a türkiz árnyalat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

tdorina3

2014. október 20.

Nagyot csalódtam benne. Olyan volt, mintha semmit sem kentem volna a szempilláimra. Miután több rétegben felvittem, akkor látszott csak egy ici-pici lila árnyalat, a szempilláimat pedig összetapasztotta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

mreni876

2014. október 4.

Nekem nem nyerte el a tetszésem. Nagyon sok rétegben kell felvinnem ahhoz, hogy egyáltalán látsszon is valami. Nincs különösebben élénk színe. Csak bizonyos szögből és megfelelő fényviszonyok között vehető észre. Nagyon összetapasztja a pilláimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 4.

cicuka

2014. szeptember 24.

A lila van meg és sajnos nem vált be, a színe lehetne kicsit intenzívebb, mert elég világos, alig látszik,hogy van valami a pilláimon, főleg az nem, hogy lila, pedig több rétegben kentem fel. Az alsó pillákon kicsit jobb, viszont hamar lekenődik. Nem dúsít. Anyukámnak a kék van meg, és ő meg van elégedve vele. És annak a színe is látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.