Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Honeyhair, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Jojobaolaj- és zöldtea-kivonatot tartalmaz. Segít puhább és kondicionáltabb érzetet adni a száraz lábfejeknek alvás közben.

Jul

2018. július 25.

Lefekvés előtt szoktam vele bekenni mindig a sarkam, talpam jó alaposan. Viszonylag hamar beszívódik, és megfelelően ápolja, puhítja a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

Ladybug90

2013. december 12.

Szeretem a fanyarkás citrusos mentás illatát, fürdés után kiváló zoknit húzok rá és úgy alszom. Nyugtataja az elfáradt lábat és még az alvás is jobb tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

kriszta0329

2013. március 29.

Nekem nagyon bejött. Fürdés után rögtön felkenem, kicsit masszírozom, és zoknit húzok rá, így alszom . Az illata kellemes. Pihepuha a lábam tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

shara88

2012. október 8.

Alap darab! Imádom az illatát! Nagyon könnyen beszívódik és nem hagy foltot az ágyneműn. Sokáig selymes érzetet biztosít. Alvás előtt szoktam megmasszírozni vele a lábfejemet és nagyon nyugtató hatású. Biztos, hogy újból rendelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

bridgeta28

2012. július 24.

Szerintem könnyen beszívódik és tartós is, én mindennap használom. Szerintem újra fogom rendelni is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 24.

Malnus

2012. július 22.

Könnyen beszívódik, az illata szerintem jó, én szeretem. Reméltem, hogy jobban puhítja a sarkamon a bőrt, de sajnos nem így lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Honeyhair

2012. július 19.

Nem mondhatnám, hogy nagyon jól sikerült termék. Az illata meglehetősen intenzív, számomra az éjszakai pihenéshez zavaró, hatását tekintve pedig nem versenyezhet az AVON sarokpuhító krémjével. Igaz, rögtön felkenés után kellemes, de ez nem tartós, és a bőrmegújító hatás sem igazán érhető tetten. Többet vártam ettől a krémtől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 19.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)