Avon

Ár:   1109 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szidy, az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

MagdaLiza

2021. január 10.

Csakúgy mint a lábpakolásnál, ennél a terméknél sem tudok semmi kiemelkedőt mondani. Semmi extrát nem tud egy sima krém ami hidratálja a lábat, de tele van parfümmel, nagyon erős levendulás illata van. Elhasználtam, de továbbra nincs rá szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

xfxff349

2019. április 12.

Finom az illata, szépen hidratálja a lábam és nagyon kellemes puha bőrt varázsol reggelre. Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

dundicat

2018. június 14.

Elmegy, nem csodaszer, de arra teljesen megfelel, hogy az esti kenceficénél kis kényeztetést nyújtsak meggyötört lábfejemnek. Viszont felesleges megvenni, a testápoló, amit amúgy is használok pont ugyan ilyen hatást nyújt, szóval semmi extra. Az illata legalább kellemes, de csak emiatt nem érdemes szerintem megvenni.

UPDATE: már majdnem elhasználtam a tégelyt, nagyjából minden este bekentem vele a lábam. Azt tapasztalom, hogy a bőröm pihe puha a lábamon. Emiatt fel is emelem 5*-ra az értékelést, nagyon megszerettem, és fogok is rendelni egy újat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Kadrienn

2017. november 10.

Hihetetlenül jó. Nyári szandálos, mezítlábas szezon utáni száraz sarkak miatt, ajánlásra kezdtem el használni és csodákat tett. Már az első használat után látható és érezhető a változás. Finom illata van, gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet a lábon.
Csakis ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Csakis ajánlani tudom

R3kaBarta

2017. október 7.

HIHETETLENÜL jó.. KIKÉPZÉS alatt ezt használtam ( új bakancs, napi 15óra használat: menetelés,futás stb...). Lefekvéselőtt használtam, cipő nem törte fel és nem is fájt a lábam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

aalexaa

2017. szeptember 1.

Cserével jutottam hozzá, és őszintén szólva ez az egyik legjobb krém, amit valaha használtam. Elsősorban viszont nem lábra, hanem kézre használtam el, mivel két lábkrémezés után rájöttem, hogy ez az első krém, amit éjszakára felkenve tényleg egész másnapra hidratálja az én szuperszáraz körömágyamat, ráadásul mindezt úgy, hogy nem hagy kellemetlen zsíros érzést, pikk-pakk beszívódik. Az illata meg külön pluszpont:) Az ára kicsit húzós, kb kétszer annyi, mint amit én jó szívvel kiadnék egy krémre, de ennek a sikerén felbuzdulva beszereztem pár olcsóbb lábkrémet, hátha azok is ilyen csodát tesznek a kezemmel. Ha egyik sem válik be, akkor jobb híján újraveszem, mert ez valami csoda.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Hoslaura5

2017. június 12.

Meg regebben hasznaltam,de egy kedvelt termekem volt.Jo a krem allaga,gyosan beszivodott a borombe.Mindig este furdes utan hasznaltam,nekem az egy megfelelo idoszak egy ilyen krem felvitelere.A kemeny bort is megpuhitja.A levendulas illata pedig magaval ragado.😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Fancsusz97

2017. június 8.

Nagyon jó a krém állaga! Hamar beszívja a bőröm, puhává tesz a sarkaimat, nem szárít és mesés az illata!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Eszterke93

2017. március 2.

Nagyon jó illata van, az állaga is pont jó egy éjszakai termékhez. Fürdés után több rétegben masszírozom a talpamba és a lábfejembe. Reggelre friss és puha a talpam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Barbi93

2016. december 28.

Szeretem az illatát, színét, állagát ennek a krémnek. Fürdés után szoktam használni, vékony rétegben kenem fel. Felfrissíti a lábfejem másnap is érzem még hogy puha a sarkam. Nálam 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Szénhidrogének komplex keveréke, magyar néven vazelin. Mivel kőolaj származék, hírneve nem túl jó, de ennek nem igazán van tudományos alapja. Dr. Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében (273o) azt írja, hogy sokak szerint a petrolatum a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő. Elzáró (occlusive) hatása igen erős, emaitt a tudományos kutatásokban gyakran szolgál viszonyítási alapnak. Nem komedogén, az allergiás reakciók pedig nagyon ritkák rá. Paula Begoun gyulladáscsökkentő és bőrregeneráló hatásról is ír. Állaga önmagában meglehetősen zsíros, olajos érzetet kelt a bőrön, így elsősorban a száraz bőrre kiváló összetevő.

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.