Avon

Ár:   769 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

• hűsíti és frissíti a fáradt lábakat
  • hidratálja és puhítja a száraz bőrt
  • könnyű állagú, gyorsan beszívódik

Csigabee

2017. január 19.

Hát ez tök olyan mintha 100%-os Cappy ananászlébe mártogatnám a lábam. Csak sajnos hatásra is.
Egyéni szocproblem: valójában utálom az ananászt, szóval gőzöm nincs miért vettem meg. Ja de, mert ingyen volt... Akkor kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

dorcus89

2016. augusztus 13.

Nyáron tökéletes a gyors beszívódása miatt, nekem az illata is kellemes, tipikus friss, nyári illat. Viszont a hidratálása nulla amit sajnálok, mert nekem ilyenkor is nagyon ki van száradva a lábam. Hamar szárad viszont nagyon fura selymes érzést hagy maga után, ami viszont másnapra eltűnik. Ez tényleg nem krém hanem lotion, nagyon híg, vizes, könnyen túlfolyik. Csodaszer lenne ha megfelelően hidratálna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

nadalandy

2016. június 24.

Szerintem nagyon vizes volt maga a krém és borzasztóan furcsa illata. Aki szereti kenegetni a lábát csak úgy , az szeretni fogja.De nem frissít, nem hűsít, nem hidratál és nem ápol. Plusz a piros összetevők.....
Ez az a kategória nálam, h van de minek?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Ez az a kategória nálam, h van de minek?

halexa11

2015. november 15.

Nagyon rá vagyok kattanva erre a szilikon témára.. és meg sem lepődöm hogy egy hűsítő labápolóba is beletették a szemceruza után :D
Egyébként tényleg hűsítő hatása van és az illata is kellemes. De egy ilyen terméket megvenni pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

crystalline

2015. október 9.

Nagyon elégedett vagyok a Foot Works lábápolókkal. Nem vagyok AVON fun, de a lábspray-ket, krémeket imádom tőle. Ezt az ananászos krémet, ami inkább lotion, különösen szeretem. Fontos szempont a hűsítő érzés mellett, hogy azonnal beszívódik, nem hagy zsíros érzést maga után. Mindennapi használatra ajánlom, kritikus helyzetekben már egy kicsit kevés. Ezért kap 4 csillagot. Esténként fürdés után főleg télen kombinálom a szintén Foot Works levendulás éjszakai balzsammal. Várok pár percet, aztán jöhet a puha zokni, így bizonyítottan jobban kifejtik hatásukat a lábápolók. Összességében imádom. :) 4 tubussal használtam el belőle, pedig aránylag sokáig elég. Ár-érték arány kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

Mananna114

2015. szeptember 20.

Az ananászt nem szeretem, de még is megvettem ezt a lábápolót, az illata is tetszik. Tegnap nagy szükségem is volt rá, és csodákat tett mára nincs fájdalom csak puha hidratált lábak. Hamar beszívódik. Krízishelyzetben bizonyított. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Nixa

2015. augusztus 27.

Esténként fürdés után szoktam bele masszírozni a lábikómba. Szeretem, kellemesen hűsít, jó illata van, könnyen beszívódik. Kicsit ragacsos érzés hagy maga után a kezemen, de ezt leszámítva szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Minnesota

2015. augusztus 7.

Nagyon finom illata van,hűsít is.Kellemes használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Nagyon finom illata van,hűsít is.Kellemes használni.

zdoreebaba

2015. augusztus 5.

Nyárra a legjobb választás ez a lábápoló. Könnyű, krémes állagú, így gyorsan beszívódik és nem hagy kellemetlen ragacsos érzést maga után. Az illata számomra egy kicsit mű, természetellenes, közelébe sem jön az igazi ananász illatához... természetesen ezt nem is várhatom el egy krémtől, hiszen nem 100%-os ananászt kenek a lábaimra... Hűsítő, frissítő hatása van és egészen jól puhítja a száraz bőrt...
Általában itthoni lábkezelések után szoktam használni, viszont anya mindennaposan... Jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Hoagirl

2015. július 7.

Könnyű állagú, kissé vizes krém, kicsit engem a TBS Sorbet vonalára emlékeztet. Tényleg hűsít és villámgyorsan felszívódik, és hatalmas plusz pont, hogy nem szteppelek használat után a cipőmben. Ápolás-hidratálás tekintetében nem túl acélos, de nyárra éppen elegendő. Az ananász csak az összetevők listáján lelhető fel, illatban egyáltalán nem dominál. Nem mondom hogy büdös, mert nem az, de a csomagolás miatt (ami egyébként nagyon tetszik), én azonnal egy fincsi, lédús ananászra és az azt kísérő trópusi illatra számítottam, hát ezt speciel elbuktam. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

Színező anyag. (Piros)