Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: queengus, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

• behatol a bőr mélyebb rétegeibe
  • hosszan hidratál
  • bőrpuhító kakaóvajat tartalmaz

nikol134

2014. július 8.

Ajándékba kaptam, de nem az igazi. Valahogy a mély hidratálás nem igazán látszik meg a lábamon. Elhasználom, de biztosan nem venném meg magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

dory008

2013. október 19.

Nem tudom, az lőttem szólók miért támadják ennyire ezt a terméket, nekem egész más róla a véleményem. Illata kicsit a mentásra hajaz, állaga, kenhetősége is rendben van. Nekem másnapra egész puha lesz tőle a lábam, szeretem. Olcsón hozzájutottam anno, 300 forint körül. Nem tudom, hogy még mindig gyártják-e. Több tubussal is elhasználtam belőle. Számomra teljesen megérte megvenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

Petraa

2012. október 25.

Mélyhidratálás? Kétlem. Addig jó, amíg bekenem vele a lábam, másnapra elmúlik a "hatása".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

sziszoka

2012. szeptember 22.

A mélyhidratálás enyhén szólva is túlzás.Valamennyit segített,de ugyanezt megteszi bármelyik testápoló.Eléggé olcsó volt,de ennek ellenére nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

queengus

2012. szeptember 21.

Sokáig használtam,szemmel látható változást nem okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Sokáig használtam,szemmel látható változást nem okozott.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2