Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Az Avon Sarokpuhító krém növényi olajokkal ápolja, hidratálja, puhábbá és simábbá teszi a sarkak bőrét.

• gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet
  • enyhülést ad a száraz, durva, kirepedezett bőrnek

foltospanda

2019. július 9.

Sajnos nekem nem vált be, pedig szinte az egész tubust elhasználtam. Este lefekvéskor kentem be a lábam, minden reggel csúszott a lábam, nem szívta be. Nincs bőrkeményedésem, csak száraz és kicsit érdes a sarkam, de semmi hatása nincsen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

FogiViki

2019. március 20.

Nekem bevált ez a krém. Tényleg intenzíven puhítja a sarkat. Persze nem tünteti el a borkemenyedest. Szerintem jó cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Vivienn13

2019. február 14.

konkrétan semmi nem történt elhasználtam egy tubust, mondom jó veszek még egyet hátha....
Semmi nem történt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Semmi nem történt

Effi

2018. október 11.

Pfejj. Ez a kence halottnak a csók kategória nálam. Nem akar beszívódni, úgyhogy csak ráplaccsantok egy jó adagot a talpamra, kicsit elkenem és felhúzok egy zoknit. Ráadásul büdös is... Sok mindent nem csinál, igaz, hogy nincs rinocéroszbőröm, de már szenvedek az elhasználásával. Azért kap két csillagot, mert gazdaságos, tényleg baromi sokáig elég. Így hűvösebb időben zoknis megoldással csak-csak elmegy, de nyáron folyik le a lábamról...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

ruszkair90

2018. augusztus 14.

A leírásának megfelelően működött, nagyon hatásos kis készítmény. A termék AHA-savat tartalmaz, mely érzékenyebbé teheti a bőrödet a napsugárzás káros hatásaival szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

dynah13

2018. július 28.

Jo kis termek, kicsit nehezen szivodik be, de ejszaka szepen ki isi fejti a hatasat, es reggelre mar nem lesz olyan szaraz a sarkam :) Heti 1-2x hasznalom maximum, a tobbi napokon mas labapolokkal kenem be a labamat, de igy is eleg jol funkcional.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

margit17

2018. július 27.

Most rendeltem meg belőle a 150 ml-s kiszerelést, annyira bejött. Szép, simává varázsolta a talpaimat, eltűnt az érdes érzet a sarkaimról, így nyáron igazi kis főnyeremény krém, mindig jó érzés bekenni vele a lábaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

csocsi36

2018. július 18.

Első használat után sima lett tőle a sarkam. Igaz puha nem lett, viszont teljesen eltűnt az érdes érzet és száraz hámlás róla. Igazából engem csak ez zavart, ha puhít is több használat után az már csak hab a tortán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

dundicat

2018. június 12.

Imádom! A lábam mint a babapopsi, egyetlen éjszaka alatt is képes változást előidézni. Kb hetente 2x használom, és a szokásos nyári smirgli helyett a sarkam bársonyosan puha lett tőle. Kombinálva használom a szintén Avon Footworks levendulás éjszakai krémmel, azt minden este használom (már amikor eszembe jut), és maximálisan elégedett vagyok. Azért egy-két hetente beáztatom a lábam és megreszelgetem a sarkam, de ezt főleg házi wellness gyanánt meg a hámlasztás miatt, mert a sarkam tök puha ezektől a kencéktől amúgy is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

BTLaura

2018. június 3.

A zsírosabb, nehezebben, vagy sehogy be nem szívódó krémemet cseréltem le erre, hogy az igénybevett sarkaimat helyrehozza. Szeretem a könnyed állagát, bár emiatt érdemes többször használni. Finom az illata, gyorsan beszívódik, hatása is tartós. Teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag és tartósítószer.