Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wiikii, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Intenzíven hidratál.

Kapat8

2018. március 9.

Az itteni vélemények miatt vettem meg. Ugyanis természetesen ezt sem vonták ki csak új csomagolást kapott-ugyanezen a néven fut. Szóval ez csak egy viaszos réteget képez a lábon ami darabokban lejön száradás / beszívódás után ami rétegtől tényleg puha érzetű a láb. Teljesen jó lenne ha nem ilyen filmréteg képző tévpuhaságot adna,hanem igazit. Ez az első értékelésem az oldalon ami nem dícsérő sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Unix

2017. augusztus 3.

Én szeretem a lábamon használni ezt a hidratálót mert gyorsan beszívódik és nagyon-nagyon hatásos egyben. Nagyon jó olyankor használni amikor extrán száraz a talpam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Mona29

2017. május 1.

Ez a cucc viszont tényleg jó, Avonos létére. A kiszerelése miatt nagyon sokáig elég, kevés kell belőle, még is reggelente pihe-puha talpikókkal ébredtem, az illata kellemes és az ára sem volt vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Nymphea

2016. augusztus 9.

Sajnos néha egyszerűen megfeledkezem véleményt írni a termékekhez, pedig annyira szívesen használom, pld. ezt is. Illata finom nekem, a Balea lábfürdősójához hasonlítható. Az egyik legnagyszerűbb dolog a repertoáromban. Hamar beszívja a bőröm (én lábfürdősós áztatás, majd habkövezés után vetem be) és finom, puha marad utána. Nekem a téli limitált kiadás volt meg, a csomagolása is szupi. Mivel együtt használom a Balea Ureas lábkrémjével, így lassan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

dsarkadi

2016. január 17.

Decemberben kaptam egy XXL-es kiadást belőle. Sajnos a télen eléggé kiszáradt a sarkam és csúnyán bőrkeményedéses lett, és csak a gyalu segített. A krémnek hála viszont most már hetek óta szép puha a bőr a lábamon és nem tértek vissza a bőrkeményedések. Nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

valakiii

2014. április 1.

egy szettben volt amit nem epp emiatt a termek miatt rendeltem meg, epp ezert honapokig csak a fiokban allt.ma ereztem hogy szaraz a talpam es eszembe jutott, hogy van ez a kremecskem..ey meg milyen jo hogy eszembe jutott:D nemreg kentem be, de mar teljesen beszivodott es hiper-szuper puha lett a labam:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 1.

salientina_

2014. március 24.

Nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik, pihe-puha lesz tőle a láb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 24.

Nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik, pihe-puha lesz tőle a láb.

Noncsikaaa

2013. november 28.

Ha valaki igazán jót akar a lábainak, akkor próbálja ki és használja ezt a krémet, mert csodás! Maximálás hidratálás, könnyű beszívódás, pihe-puha léptek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

Berniii

2013. október 19.

Eddigi legjobb lábkrémem. Maximálisan hidratál, nagyon puha utána a lábam. Lehet már masszírozófejjel is kapni, viszont az nem vált be :S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

zdoreebaba

2013. augusztus 4.

Imádom az illatát... amikor anyukám bekeni vele a lábát esténként és belépek a szobába mindig nyugtató érzés fog el.
Személy szerint még nem használtam, csak anyukám... ő azt nyilatkozta, hogy mindig puha lesz tőle a lába, kellemes az illata és a kiszereléshez még kedvező ár is társul!
Tökéletes lábápoló az Avontól!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Tökéletes lábápoló az Avontól!!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2