Avon

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   2 x 20 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2019. május 6.

Kiszerelés:   2 x 20 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Hatékony professzionális lábápolás otthonod kényelmében: eltávolítja a bőrkeményedéseket, a tyúkszemet és az elhalt hámsejteket, miközben frissíti és nyugtatja a lábaid bőrét. Használatra kész Hámlasztó lábpakolás glikolsavval és aloe verával!

• 60 perces pakolás
  • a glikolsav segít eltávolítani a bőrkeményedéseket, tyúkszemet és az elhalt hámsejteket lábaidról
  • aloe verával és kamillakivonattal a bőrnyugtató hatásért
  • lábaid rendkívül puha tapintásúak és simák lesznek

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

mamuzicsvivi

2021. szeptember 30.

Egyik este felraktam, végül csak 45 percig volt lehetőségem magamon hagyni. Másnap délelőtt már hámlott a bőr a lábamról, használat után 3 nappal már gyönyörű, pihe puha volt.
Jobb, mint akármelyik pedisnél a szikés pedi, a callux pedig a nyomába sem ér!
Engem meggyőzött.
Érdemes előtte akár csak addig áztatni a lábunk, amíg tusolunk vagy fürdünk. Akiknek sok a bőr, érdemes jobban beáztatni és esetleg fellazítani ( nem lereszelni, csak lazítani! ) a bőrt sarokreszelővel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Jobb, mint akármelyik pedisnél a szikés pedi, a callux pedig a nyomába sem ér!
Engem meggyőzött.

Nellajka

2021. szeptember 10.

Valószínűleg túl sok reményt fűztem hozzá a vélemények alapján. Már a harmadik nap telt el, de még csak el sem kezdett hámlani. A két csillagot is csak azért kapna, mert puha lett tőle a lábam. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

veronika.s

2021. június 1.

Én már másodjára veszem. Az elsőnél én is megijedtem, mert nem olvastam teljesen el és a cafatokban hámló bőröm 2 napra rá elég csúf látvány volt. 😅
Csodát nem tesz, de érdemes kipróbálni. Egy kis kényeztetés jár a lábunknak. Én negyed évente 1x csinálok egy hámlasztást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

Csutak

2021. május 31.

Hámlott a lábam, de ugyanolyan száraz lett, mint volt utána. Pedig szoktam kenni lábápolóval. :D Úgyhogy a végére három csillagot adok, kipróbálni egyszer nagyon jó volt, de többször biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

Palma215

2021. május 16.

Ez igen, kérem, ezt így kell. Hámlást még nem tapasztaltam, de csak tegnap használtam zoknit, de már levételkor nem ismertem rá a lábamra. Kicsit igaz, megdolgoztam előtte reszelővel, de az sose használ sokat, most meg tényleg azt kell mondanom, hogy pedikrös után se volt ilyen szép és puha a lábam, elég sok bőrkeményedést szedett le nekem ez a zokni, és meglepődtem, hogy tényleg ilyen gyorsan. Ugyhogy maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 16.

AncsiXoXo

2021. április 9.

Nagyon szuper, sok elhalt bőrt leszed

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Nagyon szuper, sok elhalt bőrt leszed

zdoreebaba

2020. október 22.

Már a harmadik tasakot vásároltuk. Anyukám imádja használni, míg én eddig csak külső szemlélőként és segítőként vettem részt az eddigi használatoknál. Egyszerűen nem jövök rá, hogyan kell a lábra rárögzíteni ezt a zoknit. Apukám meg tudta oldani de nekem túljárt az eszemen a pontos felhelyezése. Még gyakorlok. 😊 A termék szenzációs, egy óra hosszat áll benne a láb és rengeteg elhalt bőrkeményedést leszed. A végeredmény szalon pedikűr mindez itthon, szaladgálás, várakozás és plusz pénzkidobás mentesen. A vírus időszakra mi bekészletezünk. Alig várom, hogy kipróbáljam a saját tappancsaimon. Pedikűrösök vigyázzatok! Ez a termék konkurencia!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

magpatricia

2020. július 27.

Többször kipróbáltam, elégedett vagyok. Már másnap kezd hámlani a lábam, 2-3 nap viszont már intenzíven. Az illata szintén nagyon tetszik. Érdekes, mivel apukám és barátnőm is kipróbálta de nekik nem jött be, nem hámlasztott. Mindenesetre tőlem megy az 5* mert nagyon szeretem és maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 27.

KarVivien

2020. január 12.

A teljes család imádja ezt a terméket. A hatás nálunk 2-3 nap után látszódik, mert akkor kezd hámlani a lábunk. Az első használat után konkrétan megijedtem a lábamtól, mert szinte "foszlásnak" indult a lábam, annyi mindent leszedett. Számtalanszor vettük meg és minden hónapban használjuk minimum egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

orsolyavarga

2020. január 4.

Csodát nem tesz, de szépen leszedi az elhalt hámsejteket pár nap alatt. Az illata erős, de elviselhető. A felhelyezése egyszerű, de nyugton kell vele ülni egy óráig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid