Avon

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   2 x 20 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2019. május 6.

Kiszerelés:   2 x 20 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók
Vedd meg online: Avon.hu,

Hatékony professzionális lábápolás otthonod kényelmében: eltávolítja a bőrkeményedéseket, a tyúkszemet és az elhalt hámsejteket, miközben frissíti és nyugtatja a lábaid bőrét. Használatra kész Hámlasztó lábpakolás glikolsavval és aloe verával!

• 60 perces pakolás
  • a glikolsav segít eltávolítani a bőrkeményedéseket, tyúkszemet és az elhalt hámsejteket lábaidról
  • aloe verával és kamillakivonattal a bőrnyugtató hatásért
  • lábaid rendkívül puha tapintásúak és simák lesznek

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kovacsanett43

2024. január 2.

Hát ez nekem konkrétan semmit nem csinált. Első ilyen termék, amit kipróbáltam, de abszolút nulla volt a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 2.

ALettah

2023. december 13.

Már lemondtam róla, hogy bármi hatása is lesz. 3 hét után lehámlott a bőr a sarkamról, és annyi. Pedig nem volt lejárva a termék és a használati utasítást is betartottam.
Nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 13.

Nekem pénzkidobás volt.

Ramada86

2023. január 9.

Már 11 nap eltelt a használata óta, nem csinált semmit a lábammal, pedig rajtam volt 90 percig :(

Update elhasználtam még egyet biztos ami biztos... 4 nap után egy minimális hámlás, ez kevés, ennyi pénzért

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 9.

Puccos

2022. május 17.

Többször is használtam már. Hámlasztásban verhetetlen. 50-60 percig tocsogok benne, egy vastag frottír zoknit húzok a lábamra így rögzítem. A használat után csak letörlöm a lábam, nem mosom le a maradékot. Már másnap elindul a hámlás, ami 3-4 napig is eltart. Utána pihe-puha lesz a talpam. Szerintem jobb ( olcsóbb is) mint egy pedikűrös, aki szikével gyalulja le. Ár-érték arányban kiváló, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 17.

mamuzicsvivi

2021. szeptember 30.

Egyik este felraktam, végül csak 45 percig volt lehetőségem magamon hagyni. Másnap délelőtt már hámlott a bőr a lábamról, használat után 3 nappal már gyönyörű, pihe puha volt.
Jobb, mint akármelyik pedisnél a szikés pedi, a callux pedig a nyomába sem ér!
Engem meggyőzött.
Érdemes előtte akár csak addig áztatni a lábunk, amíg tusolunk vagy fürdünk. Akiknek sok a bőr, érdemes jobban beáztatni és esetleg fellazítani ( nem lereszelni, csak lazítani! ) a bőrt sarokreszelővel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Jobb, mint akármelyik pedisnél a szikés pedi, a callux pedig a nyomába sem ér!
Engem meggyőzött.

Nellajka

2021. szeptember 10.

Valószínűleg túl sok reményt fűztem hozzá a vélemények alapján. Már a harmadik nap telt el, de még csak el sem kezdett hámlani. A két csillagot is csak azért kapna, mert puha lett tőle a lábam. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

veronika.s

2021. június 1.

Én már másodjára veszem. Az elsőnél én is megijedtem, mert nem olvastam teljesen el és a cafatokban hámló bőröm 2 napra rá elég csúf látvány volt. 😅
Csodát nem tesz, de érdemes kipróbálni. Egy kis kényeztetés jár a lábunknak. Én negyed évente 1x csinálok egy hámlasztást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 1.

Csutak

2021. május 31.

Hámlott a lábam, de ugyanolyan száraz lett, mint volt utána. Pedig szoktam kenni lábápolóval. :D Úgyhogy a végére három csillagot adok, kipróbálni egyszer nagyon jó volt, de többször biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

Palma215

2021. május 16.

Ez igen, kérem, ezt így kell. Hámlást még nem tapasztaltam, de csak tegnap használtam zoknit, de már levételkor nem ismertem rá a lábamra. Kicsit igaz, megdolgoztam előtte reszelővel, de az sose használ sokat, most meg tényleg azt kell mondanom, hogy pedikrös után se volt ilyen szép és puha a lábam, elég sok bőrkeményedést szedett le nekem ez a zokni, és meglepődtem, hogy tényleg ilyen gyorsan. Ugyhogy maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 16.

AncsiXoXo

2021. április 9.

Nagyon szuper, sok elhalt bőrt leszed

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Nagyon szuper, sok elhalt bőrt leszed

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.

Methylparaben i I ta I par 0 0