Avon

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   2 x 20 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2019. május 6.

Kiszerelés:   2 x 20 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Hatékony professzionális lábápolás otthonod kényelmében: eltávolítja a bőrkeményedéseket, a tyúkszemet és az elhalt hámsejteket, miközben frissíti és nyugtatja a lábaid bőrét. Használatra kész Hámlasztó lábpakolás glikolsavval és aloe verával!

• 60 perces pakolás
  • a glikolsav segít eltávolítani a bőrkeményedéseket, tyúkszemet és az elhalt hámsejteket lábaidról
  • aloe verával és kamillakivonattal a bőrnyugtató hatásért
  • lábaid rendkívül puha tapintásúak és simák lesznek

KarVivien

2020. január 12.

A teljes család imádja ezt a terméket. A hatás nálunk 2-3 nap után látszódik, mert akkor kezd hámlani a lábunk. Az első használat után konkrétan megijedtem a lábamtól, mert szinte "foszlásnak" indult a lábam, annyi mindent leszedett. Számtalanszor vettük meg és minden hónapban használjuk minimum egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

orsolyavarga

2020. január 4.

Csodát nem tesz, de szépen leszedi az elhalt hámsejteket pár nap alatt. Az illata erős, de elviselhető. A felhelyezése egyszerű, de nyugton kell vele ülni egy óráig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

Jelizz

2019. december 30.

kicsit kellemetlen a viselese es nehez benne menni szoval akkor erdemesebb felhuzni amikor szansz magadra 1 teljes orat es az agyban fekszel :D jo puha lett utana a labam es le is szedett egy kis borkemenyedest, viszont vlami intenzivebb dologra szamitottam szoval ilyen heti /havi 1x 2x kene hasznalni. ettol fuggetlenul ez egy olyan kis kenyeztetest amit neha igazan megengedhetunk magunknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

Gabria

2019. október 7.

Legelőször akkor lepődtem meg, amikor megkaptam, mert hatalmas nagy csomagban kapható. Utána felraktam, majd egy nappal rá azon lepődtem meg, hogy cafatokban lóg a bőr a lábamról. Azt hittem, hogy hidratál, a hámlasztást valahogy nem láttam, vagy nem is tudom. Végül örültem, hogy megvettem, mert tényleg nagyon jó volt, ráfért a lábamra egy ilyen kezelés. A tasak tényleg egy picit fura, de ha nem mozog az ember, hanem megnéz egy filmet, plusz jól rakja fel, teljesen jó tud lenni és akkor egyáltalán nem folyik ki. A bőrkeményedéseket nem távolítja el, ahogyan biztos vagyok benne, hogy a tyúkszemet sem [érdekes feltételezésnek is :D], de az elhalt hámsejteket szépen leszedi. 4 csillagot adok, mert örülnék, ha nem lenne benne parfum.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

zonga

2019. augusztus 13.

A hatása jó, de macerás volt felrakni. Jó lenne, ha lenne egy jelölés, hogy hol kell levágni. Valószínűleg én voltam ügyetlen, mert kifolyt, túl bő a zokni, így nagyon sokat szenvedtem a felhelyezéssel. Egy kisebb, szűkebb darab praktikusabb lenne (vagy ha lenne legalább 2 méretben.) Mivel nem tudtam jól felrakni, elég gyorsan leszedtem (kb. 15-20 perc után), de így is azt érzem, használt. Egyáltalán nem tudtam addig semmit sem csinálni, a fotelomhoz alig tudtam elmenni vele, mert nagyon körülményes vele a járás. A hatásával meg vagyok elégedve, bár a sarkamon a bőrkeményedéssel semmit sem csinált. A használata kicsit körülményes. Az árát sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

plinda

2019. augusztus 9.

A kialakítása nem a legjobb, óvatosan kell benne lenni, mert könnyen ki tud folyni a zokniból a folyadék. Egy szűk zoknit vettem fel hozzá, de még így is ment ki belőle. Csodát nem kell tőle várni, a bőrkeményedéssel nem tud mit kezdeni, de ahol nem volt problémám ott hihetetlenül puha és selymes lett a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

danyadi77

2019. május 27.

Már bánom, hogy nem vettem mindjárt még egyet. Nagyon szépen leszedte a felső, elhalt hámréteget. Nem volt nagyon gázos a lábfejem, de sokkal szebb lett a használata után. A kezelés után közvetlen csak nagyon puha érzetet adott, aztán 3-5 nap alatt hámlott le a bőr teljesen (addig viszont mókásan nézett ki, hogy cafatokban lóg a bőr, még jó, hogy nincs még szandi szezon)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

shara88

2019. május 14.

Nekem bevált, nagyon szépen megpuhította és hidratálta a száraz lábfejem egyetlen használattól. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid