Avon

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2012. március 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Tökéletes, mégis láthatalan fedést biztosít, az arcbőr hibátlannak tűnik és hidratált érzetet ad, ragyogóvá varázsolja az arcbőrt.

kosztis

2018. január 12.

Nekem most már több éve a kedvenc alapozóm! Egyenletesen fed, durvább pattanásokn mondjuk használok mellé még korrektort, nincs maszkhatás, könnyen felvihető( èn kézzel szoktam). Vagy ezt vagy BB krémet használok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

nnagy822

2017. június 19.

Mikor még nagyon kezdő voltam a sminkelésben, és semmit nem értettem hozzá akkor nagyon szerettem, ez volt a kedvenc alapozóm.
Most, hogy már sok alapozót kipróbáltam újra elővettem a szekrenyemből. Igazából nem annyira rossz, nem kedvenc alapozó, de nekem az állaga nagyon tetszik. Könnyen kenhető, a színe pont jó. Nem matt hatású, hanem inkább természetes hatást nyújt. Újra nem fogom venni, mert már tudom, hogy vannak ettől jobb alapozók,de elhasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Krisztinaia

2017. április 17.

A színét, összhatást alapvetően nagyon szerettem.
A legvilágosabb árnyalat volt meg.
Perig-óráig gyönyörű volt a bőröm.. majd kis idő elteltével összegyűjt mindenhol. Pólusok, szárazabb részek kiemelése.. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

A színét, összhatást alapvetően nagyon szerettem.
A legvilágosabb árnyalat volt meg.

fdorottya

2017. február 7.

Nagyon világos színt rendeltem. Nem küldtem vissza, nem is dobtam ki. De jól is tettem. Elég fehér bőrű vagyok, így a szín végül tökéletes lett. Nincsenek nagy bőrhibáim, így nekem a fedése tökéletes (közepesnek mondanám). Nagyon könnyen eloszlatható. Nem emeli ki a száraz részeket. Nagyon szépen illeszkedik a bőröm színéhez. Nem fullad alatt a bőröm. Nagyon szép a végeredmény és ezek mellett nagyon tartós. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Borsmenta

2017. január 27.

A legjobban fedő alapozó az avon termékei közül. Jó az állaga, könnyen, egyenletesen felvihető. Árnyalatból lehetne több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

vikt0ria

2017. január 14.

regen elhasznaltam belole 1-2 mintat, kellemes emlekek fuznek hozza

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

regen elhasznaltam belole 1-2 mintat, kellemes emlekek fuznek hozza

katenn64

2016. március 6.

Kedvenc alapozóm, már több üveggel elhasználtam belőle, egy ideig nem lehetett kapni, de újra visszahozták. Nagyon könnyen lehet használni, egyenletes és tényleg alkalmazkodik a bőrhöz. BB krémek után visszaszoktam ehhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

illesbb

2016. február 21.

Csak mintát próbáltam belőle, de abból 4-5-öt biztos elhasználtam már. Szépen fed, tényleg nincs maszkhatása. Összességében tetszett, de mindig volt más alapozóm, ezért eddig nem rendeltem meg teljes kiszerelésben, de lehet, hogy egyszer meg fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Black Fairy

2016. február 10.

Ez se nem láthatatlan, se nem fed...
Vagyis látszik, hogy valami van a fejemen, de ugyanúgy látszanak a valami alatt az elfedni kívánt bőrhibák is...És mindezt foltosan/csíkosan tette...foltosan lehetett eldolgozni, beleszáradt az apró ráncaimba, viszont lefolyt az arcom többi részéről...Az eldolgozása se túl kényelmes, a szaga se tetszik...
Nekem mondjuk púderrel szépen mattult, illetve nem volt gond a rápirosítással is, de alapjáraton nem tetszett az összkép, úgy néztem ki, mint egy...nem tudom...mintha narancs lenne a fejem helyén (sárgás, ráncos, foltos, rücskös...pedig az ivory árnyalat tökéletesen passzol a bőrtónusomhoz, és színemhez egyébként, nem is értem, hogy oxidálódhatott a fejemen úgy...10 perc alatt...)

Csak teszterem volt, ami úgy...három használatra volt elegendő, viszont nem veszem meg a teljes kiszerelésű terméket...így, hogy nagyjából 40 ft-ot fizettem csak a kipróbálásért határozottan nem pénzkidobás, dee...köszönöm, soha többet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 10.

Ez se nem láthatatlan, se nem fed...

Leona

2016. január 18.

Az állaga hihetetlenül krémes és szépen fed a csípős hidegben is, egész nap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Az állaga hihetetlenül krémes és szépen fed a csípős hidegben is, egész nap.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Felületi hártya képző anyag.