Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Calipso, az összetevőket feltöltötte: CocoSunrise, Módosítva: 2019. május 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Segít kitisztítani a pórusokat és mélyen tisztítani a bőrt.

Matyko93

2017. október 22.

Egyszerűen imádom! Aminr felkenem, érzem a kellemes csípő, hűsítő érzést, ahogy dolgozik a krém. A kisebb pattanásokat szépen leszárítja, megfelelően tisztít. Sokáig elég és az àra is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

valamijoonev

2017. október 11.

En csak rakentem a pattanasra es kore minden este ha problemasabb volt a borom. Jol teszi a dolgat, de van jobb nala. A pattanasok leszaritasahoz nem eleg neki egy ejszaka, legalabbis a durvabbaknal. Persze ilyen arban egesz jo, viszont nekem nem az igazi, emiatt egy negyes.:)
A husito, friss hatasa is egesz kedvezo

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

A husito, friss hatasa is egesz kedvezo

csudex

2017. július 16.

Ez egy nagyon durva arclemoso, en max hetente egyszer hasznalom mert iszonyatosan szarit. Neha ugy hasznalom, hogy a kepzodo pattanas tetejere teszek egy keveset es leszaritja masnapra. Emiatt, mert vegulis teszi a dolgat adok 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Anita9620

2017. július 4.

Mióta megrendeltem, azóta használom. A kisebb pattanásokkal megbirkózik, a nagyobbakat is lejjebb húzza. Egyértelműen lehet érezni a hatását, már amikor felkenem csípi a bőröm és elkezd dolgozni az anyag. Estére szoktam alkalmazni, másnap reggelre-nagy örömömre-a pattanás vagy eltűnt vagy mérsékelődött a gyulladás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

musicallover888

2017. június 17.

El sem tudnám képzelni az életemet enélkül a krém nélkül... Mindig segít leszárítani a pattanásaimat rövid idő alatt. Néha napján kijön egy-egy hatalmas göbös mély pattanás az arcomon, rákenem éjszakára arra a pontra vastag rétegben ezt a csodakrémet és bumm, leszárítja. Már amikor felkenem, érzem, hogy teszi a dolgát és kellemesen csíp. Ráadásul nagyon sokáig jó egy tubus, elég régóta elég sokszor használom, és még van benne bőven. Én imádom és mindenképpen újra fogom venni, ha elfogy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Hannah11

2017. június 15.

Nagyon jól hűsít és tisztít.A pattanásaimat is jelentősen csökkentette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Nagyon jól hűsít és tisztít.A pattanásaimat is jelentősen csökkentette.

Szandihh

2017. április 30.

Egyszerűen imádom. Eddig sok terméket próbáltam már a pattanásaimra, de egyik sem vált be ennyire, mint ez a termék. Esti használat után reggel szemlátomást halványodnak a pattijaim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

niki05

2017. február 7.

Csak 1 hete használom,de szeretem. Az illata mentolos,finom. Hűsít és tisztít. Zuhanyzás előtt egy picit bevizezem az arcom kenek rá a krémből egy kis idő utan lemosom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

LiliMinda

2017. január 20.

Nagyon-nagyon sokat segitett nekem, akkor kenem fel amikor durvan sok a pattanasom , de akkor egesz ejszakara (arctisztitas es furdes utan) es utana jo, ujravettem mert ez valt be legjobban, imadom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

252n

2016. december 15.

Többször újravettem már a terméket. Szerintem nagyon jó! Hűsít és tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Többször újravettem már a terméket. Szerintem nagyon jó! Hűsít és tisztít.

Antioxidánsok: Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract
Gyulladáscsökkentők: Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.