Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2013. április 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A szemceruzával egyszerű dolgozni és könnyen el lehet satírozni. Tartós, puha és precíz, szépen kiemeli a szemet. Különleges satírozó résszel.

HuAnita

2016. március 20.

A kedvenc szemceruzám volt. Jó lenne, ha újra kapható lenne!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

A kedvenc szemceruzám volt. Jó lenne, ha újra kapható lenne!

diana94

2016. január 19.

Ajj de szerettem, nagyon kár, hogy már nem kapható :( Számomra elég tartós volt, könnyű volt vele dolgozni. Hozzák visszaaa !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Ano

2016. január 19.

régen nagyon sokat elhasználtam ebből, és nagyon szerettem, aztán váltottam a csavaros verzióra. most újra a kezembe akadt egy barna példány, és nagyon szépen lehet vele dolgozni, pont annyira puha, hogy ne karcolja végig a szememet, de pont annyira kemény, hogy elég vékony vonalat tudjak vele húzni. nem kell alá alapozni és így is maszatolásmentes, egész nap. színe nagyon természetes, még mindig szerelem. a csavarosról visszatérek újra ehhez, precízebben lehet vele dolgozni. 5* persze akkor kell megvenni, amikor akcióban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

vador

2016. január 14.

Vásárlás mellé kaptam ajándékba rögtön kettőt is, de csak a barnát használom, így elsősorban arról beszélnék. A színe jól eltalált hideg sötétbarna, ez már eleve kuriózum, úgy látom, kevés a piacon az olyan barna, ami nem inkább meleg tónusú. Az állaga kellően krémes a satírozhatósághoz (apropó, ez a satírmütyür a cerka másik végén igen nagy ötlet volt, tökéletesen lehet vele füstösíteni), de azért elég kemény ahhoz is, hogy éles, határozott vonalat húzzak vele.
Tartósságról különösebben nem tudok nyilatkozni, mert rajtam minden csak betonbiztos szemhéjalappal működik, de akkor már tényleg minden, nyilván ez is.
Összességében egész klassz holmi ez, megértem, hogy sokan szerették.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Összességében egész klassz holmi ez, megértem, hogy sokan szerették.

orsieee

2015. február 25.

Én a szemöldökömet húzom ezzel a ceruzával, és egyszerűen imádom... a barna színűt használom, tökéletes, mert nincs az a vöröses árnyalata, mint általában a barna szemöldökceruzáknak. Bár nap végére kicsit elmosódik ott, ahol nincsenek szemöldökszálak, elég tartósnak mondanám. A satírozós résszel pedig nagyon meg lehet szépíteni a szemöldököt, kétszer-háromszor végighúzom rajta finoman, és teljesen természetes hatású lesz.Csak ajánlani tudom mindenkinek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 25.

Vikinca

2015. január 18.

A barna volt meg és nagyon szerettem, mert pont annyira volt kemény, amennyire kellett. A kihegyezése se okozott gondot, nem tört le sose a hegye. Szép sötét színe volt, tökéletesen illett a szememhez. A tartóssága nem volt a legjobb, pár óra múlva újra kellett húzni a vonalat, de ennek ellenére is meg voltam vele elégedve. Néha még a szemöldökömet is ezzel erősítettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

ilovex

2014. november 23.

Imádom ezt a szemceruzát! Amúgy sem szeretem a tekerős ceruzákat, és ez hála istennek nem az. Gyönyörű fekete színe van, ami borzalmasan tartós. Nagyon nagy kár, hogy már nem kapható. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 23.

Danina9592

2014. április 22.

Én nagyon imádom ezt a terméket! Fekete színben van meg, és gyönyörű, tartós, és extra erős a színe. Mindenképpen újraveszem! Nekem ez a kedvenc szemceruzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

Nussh

2014. április 15.

Lila színben vettem meg, a zöld színű szememnek gyönyörű keretet adott, ilyen szép lila szemceruzám még soha sem volt... de ahogy nius is írta, nekem is begyulladt tőle a szemem, úgyhogy 2 használat után nehéz szívvel túladtam rajta. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

nius

2014. április 15.

Begyulladt tőle a szemem. Nem tudom, mi lehet benne, amit ennyire nem szeret a szemem, de innentől fogva számomra értékelhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Antioxidánsok: BHT

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ceresin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.