Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Dominika28, az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. április 14.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• egyszerűen használható, bőrsimító fátyolmaszk
  • ideális igénybe vett, száraz bőrre
  • a koreai szépségápolás legnépszerűbb, bőrnyugtató alapanyagával: cica növény

Water / Aqua Glycerin h 0 0Dipropylene Glycol i Methyl Gluceth-20 h PEG-32 PEG/PPG-20/20 Phenylisopropyl Caprylyl DimethiconeAllantoin gy 0 0Betaine h PEG-60 Hydrogenated Castor Oil ti I eu Trehalose h Butylene Glycol h 1 0Arginine Hydroxyethylcellulose Sclerotium Gum Tremella Fuciformis (Mushroom) Extract Peg-2M Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Rosa Damascena (Rose) Flower Water Ethyl Hexanediol i I al Propolis Extract Dimethicone eo I szil 1 0Xanthan Gum ti I eu Sodium Polyacrylate eo Panthenol eo I v 0 0Dextrin 1,2-Hexanediol ta C13-14 Isoparaffin eo Hibiscus Sabdariffa (Roselle) Flower Extract Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Glyceryl Caprylate eo I eu Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Cyclodextrin Ethylhexylglycerin Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract gy Freesia Refracta (Freesia Corymbosa) Extract Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract Monarda Didyma Leaf ExtractRosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Maltodextrin Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil Silica Laureth-7 ti I eu Phenoxyethanol ta Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract gy Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Chlorphenesin ta Methylparaben ta I par 0 0Ethylparaben ta I par

pattelin

2019. november 24.

Még nem próbáltam semmilyen fátyolmaszkot, szóval abszolút első benyomás volt! Kellemes az illata, jó sok termék van benne. Hanyatt fekve szépen felhelyeztem, a gyűrődős részeket szépen kisimítottam. Még egy kis ideig a számra is ráhúztam. Nekem nagyon jól hidratált, mégsem okozott pattanást, amitől azért tartottam. Szépen feltöltötte a bőröm, a kiszáradt számnak is jót tett! 20 perc után a maradék anyagot elmaszíroztam az arcomon és a dekoltázsomon. Egyedül az ára eléggé drága, mert akciósan is 900,- Ft volt! Emiatt nem hinném, hogy újra veszem, de ki fogok próbálni más fátyolmaszkot is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 24.

CeCeDrake

2019. szeptember 16.

Aki jót akar, az kerülje el, mint a pestist!
Rengeteg féle maszkot használtam már, de ez a legrosszabbnál is rosszabb. Na jó, azoknál nem, amik vastagok és alig vannak átitatva.
Amikor kibontottam, örültem, hogy milyen gazdag, nagy mennyiség. Csak van egy kis baj. Ez a cucc ez ragadósra szárad a bőrön és nem szívódik be.
Kellemetlen a használata.
Semmi extrát nem nyújt.
Ennyi pénzért lehet venni jó maszkot is, még a 300 Ft-os sajátmárkás drogériás cuccok is jobban teljesítenek...
Óriási nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Aki jót akar, az kerülje el, mint a pestist!
Kellemetlen a használata.
Semmi extrát nem nyújt.
Óriási nem.

Bb.Sophie

2019. június 26.

Most használtam el belőle a másodikat, nem ajánlom senkinek. Nehéz felhelyezni, a rajta lévő papir réteg semmit nem ér, alig tudtam feltenni az arcomra. Tocsog a zselében, még a nyakam is ragacsos lett, pedig ott nem is volt a maszk. Kellemesen hűsített abban a negyed órában amíg rajtam volt, de utána le kellett mossam az arcom mert egy ragacsos réteg maradt utána, amit szétkenni srm tudtam a bőrömön. Különösebben szép sem lett az arcom, totális pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Methyl Gluceth-20, Betaine, Trehalose, Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.