Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cloudberry, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Puhítja a bőrt és csökkenti a bőrkeményedéseket. Mélyen hidratál. Bőrnyugtató, fertőzésgátló hatású levendulával.  Nyugtató és regeneráló hatású levendulát tartalmazó termék a Foot Works termékcsaládban.

hatiay89

2016. január 8.

Nekem bevált, nem volt vele gondom, az illata sem volt rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

Nekem bevált, nem volt vele gondom, az illata sem volt rossz.

zsofiarita

2015. július 7.

Esténként szoktam használni a krémet, már lassan elfogy egy tégely. Zsíros, nehezen szívódik be, de egy lábkrémnél én szeretem ezt érezni. Sokkal rosszabbak is vannak a piacon, amik extra hamar beszívódnak, de semmit sem érnek.
Az egyetlen ami zavar, hogy tényleg még másnap reggel is érezni a krémes, csúszós érzést, de épp ezért én csak a kritikus pontokon használom, úgy működik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

v.szilvia789

2015. június 15.

Harmatgyenge lábkrém, hamar beszívódik, de nem hidratál igazán. Az illata messze van a levendulától, a lila színe pedig elég fura. Nem érte meg a kiadott 700 Ft-ot, ettől bármelyik saját márkás lábkrém jobban teljesít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

Hoagirl

2015. február 5.

Imádom a levendulát, ráadásul az intenzív lábápoló krém szócska is elcsábított. Az állaga sűrű és krémes, lágyabb vaj állagú, a színe csodás pasztell lila és az illata is nagyon kellemes. Sajnos a hatásával már nem vagyok annyira elégedett, nehezen szívódik fel, este lefekvés előtt ha bekenem a tappancsom, tuti hogy másnap reggel csúszkálni fogok a cipőmben, ami 10 centis sarokmagasság esetén elég veszélyes. A lábam bekenés után pihepuha, de ez az érzés nem tart ki sokáig. Még mindig keresem a tökéletes lábkrémet. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

francais

2014. május 1.

1. minimális anyag szívódik be
2. mikor másnap fürödni megyek, még akkor is csúszkál a talpam a kádban. Ez nem tudom mennyire lehet szerencsés, mondjuk nyáron egy szandálban, amikor az ember lába netán megizzad, de se melegben se télen zokni nélkül egy magassarkúban azt hiszem emiatt nagy bajok lennének az essésel-keléssel!
Nagyon jó illata van, a krém színe lila, de semmire nem jó. Talán puhít egy minmálisan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 1.

1. minimális anyag szívódik be

galagonyanya

2013. december 23.

Nagyon gagyi!!! Sem levendulás, sem lábkrém. Műillata van, ha nem lenne ráírva, hogy levendulás, rá nem jönnék, mire akar hasonlítani. És lábkrémnek sem való, semmi hatása, kicsit érdesebb talpra, sarokra már nem jó, ugyanolyan marad a bőr. Kézre próbáltam elhasználni, de marad utána egy réteg a bőrön, ami hát... nem túl praktikus. Szóval nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 23.

sieszter

2013. szeptember 26.

Nem egy nagy szám, kb. mintha vízzel kengetném a lábam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Nem egy nagy szám, kb. mintha vízzel kengetném a lábam.

Natalka

2013. augusztus 31.

Az enyémre az van írva, h "éjszakai regeneráló balzsam", de valószínű, h csak a csomagolását, nevét cserélgetik, a kence ugyanaz.
Biztosan nem rendeltem volna meg csak úgy, de egy barátnőmnél láttam, kipróbáltam, és bele is zúgtam. Tényleg simább, puhább lett a lábfejem reggelre, isteni az illata, és nekem még az is tetszik, h olyan mókás Milkatehén-lila (pedig tuti, h az nem a levendulától van... na meg az isteni illata sem).
A párom nyáron már rinocérosz-talpnak csúfolta a kirepedezett sarkamat, de ez a krém rendbehozta két nap alatt :)
Nem tudom, h csodakrém-e, biztos van ennél jobb is, de már eleget próbálgattam/csalódtam, nekem ez teljesítette az elvárásaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

no1.katica

2013. augusztus 29.

Kellemes illata van,jól hidratél, de ha bekenem vele a lábam muszáj zoknit húznom,mert nem szívódik be teljesen,csak reggelre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

anett3600

2013. június 14.

Szeretem ezt a krémet, jól hidratál, jó az illata, de lábmasszázshoz nekem kicsit tömény. éjszakára bekenem a lábfejem, zoknit veszek fel, és reggelre puha bőrű lábbal ébredek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.