Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: divatbolondblog, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• színtelen formulája ragyogó fényt ad a bőrnek
  • csodálatosan simává varázsolja a bőrt
  • segít finomítani a pórusok és a finom vonalak külsején

henrietta93

2014. november 21.

sminkalapnak jó LENNE, ha nem lenne teleb**** csillámmal, épp azt akarjuk kiküszöbölni hogy ne legyen fényes, meg csillogó az arcunk... ha azt akarom hogy kis csillámok legyenek az arcomon akkor ráöntök egy adag csillámot...
ez a termék teljesen felesleges :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

ez a termék teljesen felesleges :(

elve

2014. május 19.

Az első primerem volt és annyira nem vált be,hogy egy időre el is ment a kedvem a sminkalapoktól. Sem az érzete,sem a kinézete nem volt jó a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

Pöti

2013. április 1.

Nem szerettem. Olyan furán nézett ki tőle a bőröm. Rákentem az alapozót, ennyi rétegtől már fuldoklott a bőröm..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.

ancsablogja8

2013. február 5.

Miért kell teletömni csillámmal? Nem értem. A csillámok miatt a ragyogó hatás? Borzasztó. Ha csillogni szeretnék, akkor magamra öntök egy adag csillámport. Én a bevezető részben rendeltem meg, nem is figyeltem fel a csillámokra először, míg suliban meg nem kérdezték, hogy csillámporral kentem be az arcom, mert tiszta csillám. Hát alig vártam, hogy lemossam végre. Sosem dobtam még ki semmit, de ennek a kukában a helye. Ha lehetne 0 csillagot kapna!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

polkadot

2012. december 18.

Primernek nem rossz, a krémben nagyon apró csillámok vannak, ami az arcon csak kicsit látszik, ha nagyon közelről nézzük. A sima Magix-el jobb hatást érek el, ahhoz képest ez folyósabb állagú. Jól mattít, és nincs vele gond, nem okoz pattanásokat , viszont a másik nekem jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

CocoSunrise

2012. augusztus 22.

Semmire sem jó, kidobott pénz. Lehet, hogy az ócskább alapozók jobban mutatnak rajta, dehát akkor meg minek megvenni ezt is meg az ócska alapozót is, inkább a 2 együttes árából vegyünk egy rendeset. Eltömíti a pórusokat, ráadásul csomósodik is az arcon és műszaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Babus92

2012. augusztus 17.

Vettem egy NYC alapozót ami kukacosodik az arcomon, így reménykedtem, h ezzel kiegészítve megmarad az arcomon..., és tényleg!!! 1. tisztítás. 2. ez a termék. 3. NYC alapozó. 4. Balea púder (mindenből csak 1 leheletnyi), és tökéletes az arcom egész nap (nem is szárad ki). Imádom akkor is amikor csak ez és egy pici avonos pirosító van rajtam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Carolin

2012. augusztus 7.

Önmagában is nehéz eldolgozni a bőrön. Sminkalap ként használva meg foltos lesz tőle az arc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

bandita

2012. augusztus 6.

Hát igen :( A magazinok, katalógusok fotóiból már idejekorán megtanultuk, hogy csak a tökéletes az elfogadható. Én is naponta ezzel az érzéssel küzdök de igyekszem megtanulni kezelni. Bevallom, kevés sikerrel.

Ez a termék kivételesen nem húzott be a csőbe. Vásárlás nélkül sikerült próbát tennem vele, de mint sminkalap, funkciótlannak érzem. Talán önmagában használva, valami porcelánszerű, hibátlan bőrön jól működhet, de arra meg minek? Az alapozó elmászik a tetején, az biztos. Csillog, kiemeli a ráncokat, pórusokat, MINDENT, amit elrejteni szeretnénk. Aki ezt a terméket sikerrel tudja használni, azé minden elismerésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Honeyhair

2012. augusztus 6.

Már megint bedőltem, mert azt hittem, olyan lesz tőle a bőröm, mint a modellnek a katalógusban. Nem mondom, hogy nem látható a hatása, egy kicsit valóban egységesebb, ragyogóbb lett az arcom, de nem eléggé. Én olyat akarok, mint a képen!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Aluminum Hydroxide

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak