Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krisz, Módosítva: 2013. április 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás

A selymes és ragyogó hajért.

mustang

2013. október 5.

Fincsi joghurtos az illata, de csodát nem művel a hajammal, max könnyebben fésülhető lesz tőle. Balzsam helyett használom, egy próbát megért, de legközelebb másikat választok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

malik.regina5

2013. július 22.

tanácsadói lapban 299 ftért rendeltem.Tavaly nyárra is beruháztam,mert az én hajamra ilyen melegbe ez bőven elég a sampon mellé.:)
Imádtam akkor is ,és most is.
egyetlen negatívum: gyorsan fogy :-( és nem is gyártják...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

Imádtam akkor is ,és most is.
egyetlen negatívum: gyorsan fogy :-( és nem is gyártják...

Hibiszkusz

2013. április 7.

Szerettem az illatát, a hatása egészen rendben volt, bár én balzsamként használtam, mert pakolásnak szerintem kevés. Éppen emiatt gyorsan elfogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 7.

VeraTala

2013. április 1.

Jó az illata, és a hatása is, de én inkább balzsamnak mondanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Jó az illata, és a hatása is, de én inkább balzsamnak mondanám.

orsipanka

2013. március 30.

Érezhetően puhább és fényesebb lett tőle a hajam, mellesleg az illata is nagyon jó. A derékig érő hajamnál sajnos nagyon gyorsan elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.

eleonora

2013. március 10.

Fú, de jó volt ez, miért kellett kivonni? Isteni illat és sokkal puhábbá, fényesebbé teszi a hajat, mint az Avon többi, Planet Spa-s pakolása, nem mellékesen olcsóbb is volt. Gyorsan megvettem a boltban kapható utolsó darabot, mikor észrevettem, hogy már nem rendelhető :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

Habchók

2013. február 8.

fényes és hidratált haj - kellemes illattal párosulva - kell ennél több?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

fényes és hidratált haj - kellemes illattal párosulva - kell ennél több?

malik.regina5

2013. január 12.

Jaj ,hát imádtam ezt a kis kenceficét :))
Annyira ellenállhatatlanul puha és fényes lett a hajam,hogy elájulni se volt erőm :D
Az illatát meg egyenesen imádtam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Jaj ,hát imádtam ezt a kis kenceficét :))
Az illatát meg egyenesen imádtam :)

Petraa

2012. december 27.

Jó illata van, de nem lett tőle ragyogó és selymes a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

Jó illata van, de nem lett tőle ragyogó és selymes a hajam.

Kugli

2012. december 17.

Szerintem a legjobb hajpakolás/balzsam, amihez valaha szerencsém volt, pedig használtam már Tony & Guyt és Satinique-ot az Amwaytől. Az illata finom, de nálam nem az a mérvadó, hogy 3 nap múlva is illatfelhő lengjen körül. Szép lassan felhúzta az agyontöredezett hajamat (amit az Alverdés Intenzív regeneráló sampon kb 3 hét alatt tönkretett, pedig az itteni dicséretek miatt vettem meg...). Aki meg balzsamot vagy pakolást a feje tetejére keni, annak csak gratulálni tudok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Hidratálók: Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2