Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2019. június 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Forradalmian új kialakítású szempillafesték

Spirálkeféje illeszkedik a szempillák természetes ívéhez és befed minden egyes szempillát a tövüktől a végükig, a belső szemzugtól a külső szemzugig. Ultrafekete szilikonpigmentekkel a megaintenzív fekete színért.

Használata: erősen fogd meg a tubust és távolítsd el a kupakot. Az applikátor kivételéhez mozgasd egyik oldalról a másikra. Hajlítsd meg az applikátort a neked kényelmes szögbe, és vidd fel a festéket szempilláidra. Használat után helyezd vissza az applikátort a tubusba. Nyomd addig, amíg a helyére nem pattan.

Csipke1

2018. május 16.

Reménységemen felül teljesített; szép pillákat csinált, a legjobb pedig, hogy a lehető legkisebb táskában is elfér. Kialakításának köszönhetően olyan pillákat is elérek vele,amikről nem is tudtam, hogy léteznek.:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Fredike

2018. február 4.

Átlagos termék.A festék túl híg,viszonylag tartós,de nem csinál nagy pillákat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Átlagos termék.A festék túl híg,viszonylag tartós,de nem csinál nagy pillákat

Linuxo

2017. augusztus 12.

Borzalom a köbön!!! Nagy reményekkel kezdtem el használni ezt a terméket, de csak mindennapos bosszúságot okoz nekem. Elképesztő számomra, hogy ezért a termékért képesek csaknem 3000 forintot is elkérni. Elég nagy gyakorlatom van szempilla spirálozás terén, ügyesen is sminkelek szerintem, de ezzel a termékkel napi szinten összekenem magam. Nehéz eltávolítani a tubusról a kupakot, a kefe nem illeszkedik a szempillasoromhoz, szóval tényleg idegrohamot kapok tőle. Az applikátor állítható dőlésszöge számomra felesleges marhaság....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Unikornisc

2017. április 14.

Az ötlet hogy ilyen formájú, és hogy eltér a megszokottól nekem nagyon bejön. Maga a termék annyira nem nagy durranás. A dobozából alig bírom kiszedni :D egyszerre túl sok anyagot vesz fel. lemosni egyszerű nagyonkönnyen lejön vízzel is. Alabból nem egy rossz termék, igazából az átlagos kategóriába tartozik minőség szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

rekapi

2017. február 11.

Ajándékba kaptam, nem volt szörnyű, de elájulva sem voltam, pénzt nem adnék ki rá újra. Élménynek jó volt, jó ötlet ez a kefe, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Enne

2017. február 10.

Hadd meséljem el a személyes történetemet ezzel a termékkel! Mielőtt továbbgörgetnél a következő megjegyzésre, nem, ez nem egy agyonajnározó vélemény lesz!
2013-ban jutottam hozzá az elsők között, amikor még csak megnyerni lehetett egy játék keretében, de nem forgalmazták. Nagyon izgatott voltam, mert nem a szokásos formájú dobozka érkezett a postával, és amikor kibontottam, még nagyobb volt a csodálkozás. Használatba venni külön élmény és művészet volt. Azonnal ki is próbáltam. Borzasztóan ijesztő volt teljesen szembefordítani a szememmel, és a kezemmel el is takartam így jórészt a művelet nagy részét. A kivitelt azóta sem tudom megérteni... Az első használat egyben az utolsó is volt évekig, mivel rengeteg festéket vett fel, a szemem környékére több festék jutott, mint a szempillákra, és még a szemembe is belenyúltam vele, azt hiszem. Lemosni meg külön "élvezetet" jelentett. Fel is háborodtam volna alaposan, ha pénzt költöttem volna rá. Így csak szimplán csalódott voltam. Félreraktam, jó mélyre a sminktáskámba.
Mígnem tegnapelőtt, igen-igen, négy évvel később! megtaláltam benne, és mivel épp elégedetlen vagyok az új spirálommal, ezért azt gondoltam, teszek egy újabb próbát ezzel, ennél rosszabb már úgysem lehet. Alig tudtam kibontani (pont mint legutóbb), és már majdnem hagytam az egészet, amikor végre sikerült kicuppantani a tartójából. Először egy zsebkendőn teszteltem, mennyire száradt be az elmúlt évek alatt (szinte semennyire!), majd le is húztam róla egy kis festéket, és újra próbálkoztam vele. Azt kell mondjam, kellemesen csalódtam! Bár a kezelése most sem könnyebb, de mivel türelmesebben álltam hozzá, szépen lassan kifestettem vele a pilláimat és az eredmény meglepően tetszett. Olyannyira, hogy a tegnapi után ma is ezt használtam.
Azt hiszem, a titok nyitja, hogy várjunk vele 4 évet :D, és mivel ez egy teljesen más működésű spirál, adjunk neki és magunknak is időt az összeszokásra. Pár éve lenulláztam volna teljesen, most kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

malnaszorp95

2017. február 8.

A legtöbb Avon termékkel rossz tapasztalatom van, de ezt a szempillaspirált árkategóriájában nagyon jónak tartom. Szép, dús, és hosszú pillákat lehet vele festeni. A hatása nem drámai, de hétköznapra tökéletes. Nem csinál póklábakat, bár biztosan ezzel is lehetne túlzásba esni és annyiszor áthúzni, hogy csúnya legyen. A szemformámnak a kefe íve nagyon előnyös, könnyű vele dolgozni. Meglepően tartós, az egész napot kibírja, és az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

hemettidia0

2017. január 26.

Eleg keves van benne es hanar beszarad illetve nem csinal szep szempillakat. Semmipenzert nem vennen ujra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

csokibeka

2017. január 13.

Engem is megvett a marketing és a külső, de nem vált be. Nem egy rossz termék egyébként, nem okozott allergiás reakciót és dúsít is, nem pereg. De a supershocknak a nyomába sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

reni1010

2017. január 9.

húú de szerettem volna őt szeretni! mégsem lett A spirál.. :( tipikusan olyan termék ami agyon van reklámozva, fényezve, de közel sem annyira jó. :( Nem mondom, hogy borzasztó...de nem olyan extra.. vannak ennél sokkal jobb spirálok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.