Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: bessie, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Készíts drámai szemsminket az Avon Mark tégelyes szemhéjpúder szupertartós színeivel.

• krémgél formulájú szemhéjfesték, mely akár 18 órán át tart
  • nem gyűlik össze a szemhéj redőiben és nem maszatolódik
  • szuper-kényelmes viselet

fayless

2020. január 27.

Néhány hónap után beszáradt. Úgy javítottam fel, hogy egy kicsi shea vajat beleraktam és összekevertem. A taupe színűt vettem, ami enyhe barna beütésű szürke árnyalat. Csak az ujjaimmal viszem fel, úgy eléggé tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

krityo98

2019. december 9.

Nekem a bronzos árnyalat van meg, igazából nem ilyen színre számítottam, amikor megrendeltem, de hozzászoktam. Viszont én jobban szeretem az olyan krémes szemhéjpúdereket, amik tényleg krémesek, nekem ez túl száraz és talán túl tartós is. Nekem mondjuk sosem szokott problémám lenni a szemhéjpúderem elkenődésével, szóval lehet, hogy akinek olajosabb a szemhéja, annak megéri kipróbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

Mia0602

2019. december 4.

Ha valami, akkor ez igazán pénzkidobás.
A tégely kicsi, újjal nem férsz hozzá. Esetleg ha tövig vágott körmeid vannak és gyerek méretű újjaid. A termék kemény, ecsettel csak kapirgálni lehet. Nem oszlatható szét csíkos, foltos és már hiába próbálom az újjaimat használni, reménytelen. És 2 színnel is próbáltam a barnával és az arannyal. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 4.

Ha valami, akkor ez igazán pénzkidobás.

kacibog83

2019. szeptember 3.

Igazán hallgathattam volna az itteni véleményekre, hogy nem egyszerű kezelni ezt a szemhéjpúdert, de úgy gondoltam, majdcsak nem lesz ez olyan vészes. Idén nyáron 2 új árnyalta jelet meg és a katalóguskép alapján annyira gyönyörű színnek tűnt a Neutral zone nevű, természetes világos barnás, nude tónus, hogy nem bírtam ellenállni. Láttam én, hogy csillámos ez is, mint az összes változata, de mertem remélni, hogy a Gold nevű árnyalat mellett ez biztosan nem lesz annyira "metálos". Nagy csalódás lett az egész, mert már a tégelyben láttam a szomorú jövőmet, aztán felkenni is kész hadművelet volt, végül a szemhéjam csillámpónival telehányt színben pompázott. Miért nem lehetett kevesebb csillogó "szemcsét" belerakni?? Ez elég messze áll a természetes színtől, amire vágytam, így a mozgó szemhéjra fogom tudni elhasználni, vagy szemzugba (ha egyáltalán oda tudom kenni és nem mindenhova). A felvitel is kész szenvedés: az ujjammal alig bírom kinyerni a tégelyből, nagyon kemény..., aztán az egyenletes eldolgozás is elég problémás, nagyon dörzsölnöm kell a szemhéjamat, hogy ne legyen foltos, csíkos. Ha a csillámosságot még el is engedem, a nehézkes eldolgozás miatt nem tudok jó értékelést adni rá. Még kisérletezem vele, mert annyira nem volt olcsó, hogy kidobjam, de nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

zonga

2019. június 27.

Megrendeltem ( a türkizes színűt), aztán vagy félévig hozzá sem nyúltam, mert nagyon élénknek, erősnek tűnt a színe. Aztán pár napja elővettem, és teljesen beleszerettem. A szemhéjon vékonyan nem ennyire "rikító", nagyon jól néz ki. Igaz, kicsit macerás felvinni - eddig a kézzel felvitel vált be leginkább - , de nagyon szép szemet csinál. A kenhetősége lehetne jobb, vagy valami ecsetke, spatula lehetne hozzá, mert kézzel ugyan szépen fel lehet vinni, de nagyon összekeni a kezet. Még kísérletezem más módszerrel is. De mint szemfesték kiválóan működik, szép, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 27.

ZoeEvans

2019. május 13.

Én a szürkét vettem meg először, mondván milyen szuper lesz munka előtt gyorsan felkenem és mehetek is. És így is lett. 12-14 órát dolgozom naponta, és teljesen jól kibírta primer nélkül. Csak az ujjamal viszem fel, több rétegben. Próbáltam ecsettel, de úgy nem tetszik az eredmény. Később a bronz árnyalatút is megrendeltem, ott valahogy a szín nem passzol hozzám, de a termék ott is hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

zsuca

2019. március 20.

Az aranyszínű változatát rendeltem meg, de számomra használhatatlan. Több módon is próbáltam, primerrel illetve anélkül, de a végeredmény ugyanaz: nem elég pigmentált, nehéz eldolgozni és hamar csomósodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

rtteszvesz

2019. január 14.

Nekem a forever bronze van meg.
Borzalmas! Nagyon kemény, nem tudom sehogy sem jól kiszedni a tégelyből, eldolgozni meg egy rémálom számomra. Szerencsére nagyon akciósan került hozzám. Drága és használhatatlan. Egyre kevésbé szeretem az avon termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

Nekem a forever bronze van meg.

Jeanette88

2019. január 9.

A bronzos árnyalatát vettem meg, könnyen eldolgozható, tartós, szép, nem ül meg a redőkben.Egyszerűen imádom. Jó, hogy beszereztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

nemethanna196

2018. november 19.

Nekem a Forever Bronze van meg. Alkalmi sminket szoktam vele készíteni, ilyenkor általában csak ezt viszem fel a szemhéjamra, a külső v-be illetve a vízonalra pedig csillogos fekete szemceruzát szoktam használni, így igazán látványos lesz az eredmény. A krémes finis megfelelő, könnyű dolgozni vele, nem annyira durván pigmentált, de építhető. A tartóssága szuper, egy egész estés programot siman kibír. Gyorsan elkészíthető vele a smink, a használata pedig praktikus. A karácsonyi időszakra szerintem több árnyalatot is beszerzek belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Dimethicone, Octyldodecyl Myristate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Methyl Trimethicone, Dimethicone
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Aluminium Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 42090, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Ultramarines
Tartósítószerek: Methylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.