Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: bessie, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Készíts drámai szemsminket az Avon Mark tégelyes szemhéjpúder szupertartós színeivel.

• krémgél formulájú szemhéjfesték, mely akár 18 órán át tart
  • nem gyűlik össze a szemhéj redőiben és nem maszatolódik
  • szuper-kényelmes viselet

Kremcica

2021. január 26.

Update: Végső kiárusításban megvettem a Lasting Lilac árnyalatot is. A színben nem csalódtam: fényes, világos lila szín. Önmagában talán kicsit világos, így azt nem nem tudom megcsinálni mint a barnánál hogy önmagában felviszem+szempillaspirál és menetkész vagyok. Kell hozzá egy sötétebb kontúrszín, de amúgy nagyon szép. Viszont sokkal szárazabb a formulája, még ujjal felmelengetve csak-csak de ecsettel alig lehet vele dolgozni. Eleve a barna sem egy nagyon krémes festék inkább köztes a por és krémállag között, de ez kifejezetten száraz. Kár érte...

A képen látható bronzos árnyalatot vettem meg kb egy hónapja. Majd' minden sminkelésnél használom, szerintem ebből látszik hogy nagyon tetszik. Az állaga nem túl krémes, nem túl száraz valahol a kettő között. A színe a tégelyben melegebb mint a szememen, ott valahogy akár magában akár más szemfesték mellé rakom mindig hidegebb tónusba hajlik. Próbáltam alappal és anélkül rajtam se így se úgy nem csíkozódik pedig hajlamos vagyok rá. Csillogós, de nem glitteresen és nem potyog a szemem alá. Én egy szintetikus picike szemhéjecsetet használok a felvitelhez és mikor már a szemem van igazítok rá az ujjammal. Kíváncsi vagyok meddig lesz jó és nem szárad ki. Anno volt egy hasonló tégelyes krémes szemhéjpúderem az Avontól és az annyira kiszáradt hogy egyben esett ki a tégelyből a festék. Remélem ennél nem lesz ilyen probléma, majd updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

Cress

2020. november 22.

A halvány lila árnyalatot vettem meg.
Önmagában nekem nagyon halvány a színe, nagyon sápaszt.
Viszont valahol olvastam, hogy a krémes szemhéj festéket érdemes szemhéj alapként használni.
Kipróbáltam ezzel a termékkel is ezt és valóban a szürke-ezüst szemhéjpúderem alá tökéletes alapként. Együtt a kettő nagyon tartós és szép eredményt ad.
Egyetlen bajom vele, hogy az állaga szerintem kicsit száraz, nem elég krémes.
A másik krémes szemhéjfestékem (maybelline color tattoo) is szemfesték alapként használom egyébként és az állagra és tartósságra még jobb, igaz, drágább is.
Összességében 3-4 csillag magassága számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

A halvány lila árnyalatot vettem meg.
Önmagában nekem nagyon halvány a színe, nagyon sápaszt.
Egyetlen bajom vele, hogy az állaga szerintem kicsit száraz, nem elég krémes.
Összességében 3-4 csillag magassága számomra.

sly

2020. szeptember 2.

A bronzos árnyalatot vettem meg, nekem bevált. Ujjal viszem fel, nekem nem gond a tégely mérete, és a festék állaga is rendben van.
Tényleg tartós, nem mászik el és nem ül meg a szemhéjam redőiben sem, eddig teljesen oké. Szemceruzával néha ráerősítek, nagyon jól fog rajta a ceruza és az sem kenődik el. Nekem ez így nagyon kényelmes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

kittyom

2020. július 15.

2 színben vettem még anno,egyik rosszabb,mint a másik...nagyon porlik,nehezen lehet felapplikálni.Alig van valami színe,több módszerrel próbálkoztam,hogy lenne használható,de feladtam. Azért adok 2 csillagot,mert ha sikerült nagy erőfeszítések árán felraknom a szemhéjamra,akkor legalább tartós volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

tátombák

2020. május 16.

Totally taupe - olyan szemfestéket kerestem, amit nyugodtan hurcolászhatok magammal, anélkül, hogy eltörne, mert a szemhéjpúderemmel pont ez történt. A Maybelline color tattooját imádtam taupe színben, ez olcsóbb alternatívának tűnt.
Csalódás volt, hiába néztem rendelés előtt swatchokat, előben nagyon fényes a festék. Önmagában és sötétebb színnel árnyalva is szépen mutat. Egy keményebb szintetikus ecsettel estem neki, semmi színt nem tudtam belőle kicsikarni, végül a 3. ecsettel tűnt úgy, hogy tudom használni. Szóval sok múlik azon, hogy milyen ecsettel használjuk. Még így is több réteg kell belőle, és 3 havi aktív használat után azt érzem, hogy egyre nehezebb a kezdeti hatást elérni vele, tartok tőle, hogy kezd beszáradni... Könnyű viselet, 18 órát nem hiszem, hogy kibír, de 8-10-et igen.
Használgatom, amíg tudom, ha már megvettem, de nem tudom nyogodt szívvel ajánlani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

fayless

2020. január 27.

Néhány hónap után beszáradt. Úgy javítottam fel, hogy egy kicsi shea vajat beleraktam és összekevertem. A taupe színűt vettem, ami enyhe barna beütésű szürke árnyalat. Csak az ujjaimmal viszem fel, úgy eléggé tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

krityo98

2019. december 9.

Nekem a bronzos árnyalat van meg, igazából nem ilyen színre számítottam, amikor megrendeltem, de hozzászoktam. Viszont én jobban szeretem az olyan krémes szemhéjpúdereket, amik tényleg krémesek, nekem ez túl száraz és talán túl tartós is. Nekem mondjuk sosem szokott problémám lenni a szemhéjpúderem elkenődésével, szóval lehet, hogy akinek olajosabb a szemhéja, annak megéri kipróbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

Mia0602

2019. december 4.

Ha valami, akkor ez igazán pénzkidobás.
A tégely kicsi, újjal nem férsz hozzá. Esetleg ha tövig vágott körmeid vannak és gyerek méretű újjaid. A termék kemény, ecsettel csak kapirgálni lehet. Nem oszlatható szét csíkos, foltos és már hiába próbálom az újjaimat használni, reménytelen. És 2 színnel is próbáltam a barnával és az arannyal. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 4.

Ha valami, akkor ez igazán pénzkidobás.

kacibog83

2019. szeptember 3.

Igazán hallgathattam volna az itteni véleményekre, hogy nem egyszerű kezelni ezt a szemhéjpúdert, de úgy gondoltam, majdcsak nem lesz ez olyan vészes. Idén nyáron 2 új árnyalta jelet meg és a katalóguskép alapján annyira gyönyörű színnek tűnt a Neutral zone nevű, természetes világos barnás, nude tónus, hogy nem bírtam ellenállni. Láttam én, hogy csillámos ez is, mint az összes változata, de mertem remélni, hogy a Gold nevű árnyalat mellett ez biztosan nem lesz annyira "metálos". Nagy csalódás lett az egész, mert már a tégelyben láttam a szomorú jövőmet, aztán felkenni is kész hadművelet volt, végül a szemhéjam csillámpónival telehányt színben pompázott. Miért nem lehetett kevesebb csillogó "szemcsét" belerakni?? Ez elég messze áll a természetes színtől, amire vágytam, így a mozgó szemhéjra fogom tudni elhasználni, vagy szemzugba (ha egyáltalán oda tudom kenni és nem mindenhova). A felvitel is kész szenvedés: az ujjammal alig bírom kinyerni a tégelyből, nagyon kemény..., aztán az egyenletes eldolgozás is elég problémás, nagyon dörzsölnöm kell a szemhéjamat, hogy ne legyen foltos, csíkos. Ha a csillámosságot még el is engedem, a nehézkes eldolgozás miatt nem tudok jó értékelést adni rá. Még kisérletezem vele, mert annyira nem volt olcsó, hogy kidobjam, de nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

zonga

2019. június 27.

Megrendeltem ( a türkizes színűt), aztán vagy félévig hozzá sem nyúltam, mert nagyon élénknek, erősnek tűnt a színe. Aztán pár napja elővettem, és teljesen beleszerettem. A szemhéjon vékonyan nem ennyire "rikító", nagyon jól néz ki. Igaz, kicsit macerás felvinni - eddig a kézzel felvitel vált be leginkább - , de nagyon szép szemet csinál. A kenhetősége lehetne jobb, vagy valami ecsetke, spatula lehetne hozzá, mert kézzel ugyan szépen fel lehet vinni, de nagyon összekeni a kezet. Még kísérletezem más módszerrel is. De mint szemfesték kiválóan működik, szép, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 27.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Dimethicone, Octyldodecyl Myristate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Methyl Trimethicone, Dimethicone
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Aluminium Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 42090, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Ultramarines
Tartósítószerek: Methylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.