Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: helgus96, az összetevőket feltöltötte: illesbb, Módosítva: 2016. július 15.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Vízálló, krémgél állagú szemhéjfesték

• akár 18 órányi intenzív színt ad
  • nem áll össze a szemhéj redőiben és nem maszatolódik
  • nagyon kényelmes viselet

Beernii

2018. február 16.

A színe nagyon tetszett viszont nemtudom én vagyok ilyen béna hogy ecsettel morzsálodik, nem akar rátapadni. Ujjal kivéve is szép színe van, de alig lehet vele dolgozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

sparksy

2017. augusztus 10.

Tartós, de egyáltalán nem krémes. Nehezen lehet eltalálni mennyi kell belőle. Első alkalommal nagyon csúnya lett akkor megijedtem, majd rájöttem ha vékonyan fokozatosan pakolgatom a rétegeket szebb az eredmény. Mostanra be is száradt egy kicsit, így már daravos is.
A felvitele nagyon macerás és gyorsan is fogy, ráadásul nagyon nehéz a végét kiszedni az üvegcséből.
A színe és a tartóssága miatt + akciósan vettem 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

A színe és a tartóssága miatt + akciósan vettem 3 csillag.

ursuska

2017. május 6.

Pro: alap nélkül is tartós
Kontra: a színek valahogy valóságban igencsak másmilyenek, mint a katalógusban (a bronze árnyalat van meg, na az nem is bronz, hanem egy kellemes barna ezüst csillámokkal)
Rettenetesen kemény, és az üvegcse formája sem éppen a legpraktikussabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Pro: alap nélkül is tartós
Rettenetesen kemény, és az üvegcse formája sem éppen a legpraktikussabb.

Bebek

2017. május 1.

Ez megy most Mark néven, ugye?
A lilát vettem meg, katalógusban nagyon jó kis színe van. De élőben alig látszik... Fehéres-gyöngyházas nagyon-nagyon halvány lila.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Ez megy most Mark néven, ugye?

Butterfly24

2017. február 7.

Jó kis szemhéjfesték, eleinte tényleg nagyon tartós volt, nem kenődött el, egész nap egyenletes maradt a színe a szemhéjamon. Ami negatívum, hogy nehezen lehet elkenni, én például ujjal szoktam inkább, ecsettel vagy applikátorral nem igazán működik. :/ Egy idő után kicsit elkezdett beszáradni, már nehezebben is kenhető, illetve kicsit darabos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

bihelga

2017. január 30.

Imáádom :D a golden rose árnyalatban van meg nekem, halvány, csillámos, mindennapi használatra alkalmas kis termékecske...és tényleg tartós, úgymondd lerobbanthatatan :D biztos folyamatos tagja lesz a sminkkolekciómnak :D !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

susiebeam

2016. december 12.

Több árnyalatot is próbáltam, nagyon tartós mindegyik. Ami kicsit bánt, hogy a színek jóval világosabbak mint a katalógusban - így eléggé hasonlóak is élőben, és túlzottan csillognak. Utazáshoz lehet számomra ideális, kicsi üvegcse és még eszköz sem kell hozzá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

magdus.kis

2016. október 8.

Megvettem a lila színt és a rose gold árnyalatot is. A lila szuper. Én mindig ecsettel viszem fel és nincs vele problémám. Nagyon tartós és annyira szép lila színe van. Imádom. A rose gold nagyon halvány, nekem az egyáltalán nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

kovagabi

Korcsoport: >54
2016. szeptember 5.

A glistening steel árnyalat van meg. Engem ez a szemfesték nagyon emlékeztet az elődjére, aminek piros volt a teteje. Talán az a különbség, hogy az újabb vízálló, a régebbi meg nem. Szóval ezzel is meg vagyok elégedve, mindent teljesít, amit ígér. Nem maszatolódik, nem ül meg a ráncokban, sokáig tart, és tényleg vízálló, leteszteltem. A felvitelt illetően legjobb a szivacsos aplikátor. Ezt szerintem nem lehet ecsettel felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Tündér9

2016. augusztus 3.

A képen látható liquid gold árnyalat van meg nekem. Elsőre nagy csalódás volt a használata. Borzasztóan kemény az állaga, így ecsettel használva morzsálódik és nehezen kenhető, és színe is sokkal élénkebbnek tűnt a katalógusban, mint a valóságban. Viszont megpróbáltam közvetlenül a tégelyből a gyűrűsujjammal felütögetni, így már működik, és bizonyos fokig építhető is a színe. Arra azért figyelni kell, hogy pontosan oda ütögessük fel ahova szeretnénk, mert ha megköt, utána már nem igazán korrigálható. Vagyis a tartósságára nem lehet panasz, egész nap a helyén marad, de a biztonság kedvéért használok alá szemhéjalapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Dimethicone, Octyldodecyl Myristate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Methyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Dimethicone
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 42090, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Methylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.