Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gina19, az összetevőket feltöltötte: Arvael, Módosítva: 2017. május 29.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Termoaktív szérum l-karnitinnel; segítséget nyújt a zsírégetésben, rövid időn belül felmelegíti a bőrt, serkenti a vérkeringést, ezáltal segít felgyorsítani az aktív összetevők bőrbe szívódását. Ennek köszönhetően:

• enyhíti a narancsbőrt (segít a narancsbőr enyhítésében akár már 4 hét után, helyreállítva a bőr selymességét)
  • karcsúbb külsőt mutat (segít a zsírégetésben, hogy karcsúbb külsőddel még elbűvölőbb lehess)

zonga

2019. június 24.

Először iszonyatosan égetett, aztán vagy hozzászokott a bőröm, vagy nem tudom, de szinte semmit sem éreztem kenés után. Nagy eredményről nem tudok beszámolni, de puha a bőröm utána. Nyilván önmagában ettől nagy csodát nem kell várni, de valamicskét használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 24.

mlexa

2019. június 20.

Párszor használtam, de iszonyatosan csípett, égette a bőröm szinte. Lemostam, de utána is égő érzete volt a bőrömnek. Lehet, hogy csinált volna valamit, de ilyen kellemetlenségekkel köszönöm inkább nem kérek belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Renus

2019. március 5.

Egész jó kis krém.
Edzés előtt szoktam használni, kellemesen meleg bizsergető érzés, nekem nem éget.
Egyelőre kap 4 csillagot, aztán majd meglatjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Egész jó kis krém.
Egyelőre kap 4 csillagot, aztán majd meglatjuk.

HDorina

2019. február 16.

Azért szerettem ezt a gélt, mert éreztem, hogy magamra kentem és csinál valamit. Van egy kicsi égető, melegítő érzése, de kb. 15 perc elteltével elmúlik. Napi 2x ajánlja a használatát, én csak este használtam és akkoriban nem igazán figyeltem a rendszeres mozgásra és táplálkozásra, valószínűleg hatásosabb lett volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

kalmaniki

2018. június 22.

Az első használatok alkalmával kellemetlen volt, aztán kezdtem megszokni ezt a meleg, néha csípő érzést. Szerintem hatékony kis krém, kevesebb lett a narancsbőröm, de rendszeresen sportolok és diétázom, önmagában nem hiszem, hogy bármit is érne. Elfogyott, most nem ezt vettem újra, de tervezem az újrarendelését.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

thewildone

2018. április 16.

Egy baratnom ajanlotta, de figyelmeztetett, hogy csak kicsit kenjek fel, mert “éget”. Nehany hete vekony retegben felvittem, picit meleg volt, de semmi extra. Kesobb bekemenyitettem, alaposan bekentem, tenyleg jo meleg, de nem kellemetlen. A narancsbor kevesebb, a bor egyenletesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Eszter900

2018. április 7.

Szetintem ebben paprika van. Az összetevői között viszont nincs feltüntetve. És ha valaki allergiás rá?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

An08

2018. március 27.

Közvetlenül zuhanyzás után nekem elviselhetetlen, annyira melegít. Pár perccel később viszont már teljesen jó. Miután beszívódik a bőrbe, puha, rugalmas, sima érzetet hagy maga után. Edzéssel kombinálva használom, csodát még nem tett, de a melegítés miatt mindenesetre azt érzem, hogy csinál valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

coffeegirl

2018. február 19.

Ez befűt mint egy kandalló, aztán meg hűt mint a fagyasztó. Krémezés után pár percig megsülök.. rucik le, aztán pár perccel később már a bundakabi is rajtam van. Utóbbi hatást tovább érzem, aztán egyszercsak eltűnik mindkét érzet. A bőröm szereti, én edzés és diéta mellett használom, nekem az a tapasztalatom, hogy a narancsbőr csupán egyiktől vagy a másiktól, vagy együtt sem tűnik el, kell egy plusz löket valamilyen erősebb erre ható krémtől. Régebben egy másik avonos cellulit elleni krémje bevált, azt sajnos megszüntették, így most ezt használom. Nekem beválni látszik, de megerősítem, hogy edzés, diéta, és heti egy alkalommal szaunázás is van, ezek mellett használom a krémet. Edzés után javaslom a krémet kenni, persze tusolás után, akkor sokkal erősebb :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Enc

2018. január 16.

Tényleg melegít, sokkal simább, selymesebb a bőröm miután beszívódik a krém. Zsírégető hatását intenzíven nem tapasztaltam, de tény, hogy segít visszafogni a narancsbőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Carnitine HCL, PEG-8, Coleus Forskohlii Root Extract, Honey, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.