Avon Natural Herbals Kamilla és Aloe Vera Regeneráló Sampon Normál és Töredezett Hajra

Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melindadd, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

• táplálja a hajat és visszaállítja egészséges kinézetét
  • a kamilla hatékonyan távolítja el és előzi meg a korpásodást és segít megnyugtatni az irritált fejbőrt
  • az aloe kondicionál, visszaállítja a haj természetes fényét és ragyogását, valamint selymessé és simává teszi azt
  • segít csökkenteni a fejbőr viszketését, kiszáradását

heiserfanni

2021. február 7.

Hát nem tudom.. Nekem olyan semmilyen sampon volt. Nem lett puhább,nem táplálta, nem lett jobban kezelhetőbb a hajam,sem fényesebb, sem semmilyen.. alig vártam hogy elfogyjon(720ml). Az illata sem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 7.

zdoreebaba

2020. április 25.

A napokban keveredett elő a szekrény mélyéről. Ajándékba kaptam és gondoltam jó lenne végre elhasználni. Ám megdöbbentem, hogy ez már sajnos 2016-ban lett gyártva és elég régóta a szekrényemben volt. A folyékony szappan tartóm épp megüresedett és gondoltam mégsem dobom ki, hanem elhasználjuk kézmosónak. Egész jó kis könnyű illata van, kézmosáskor selymes és jól habzik. Egy gond van vele, hogy rettenetesen szárít, így utána mindig zsíros kézápolót kell használnom. Ezt nem is értem, hogy lehetne felvinni egy töredezett hajra, amikor a kéz bőrét ennyire kiszárítja... elgondolkodtató és én nem használnám az így is gyenge és érzékeny fejbőrömre, hajamra... kézmosásra elment amúgy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

zonga

2019. november 6.

Én már többször újravettem, szeretem. Nem csodaszer, de olcsó, jó az illata, az állaga, jól habzik. Egyébként semmi extra, egy átlagos sampon, de az én hajam szereti, szerintem szép lesz a hajam utána, jól tisztít, nem irritál. Én nem vettem észre, hogy szárítana, zsírosítana, nekem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 6.

Renus

2019. január 12.

Szerintem nagyon jó kis sampon ez.
Kellemes illata van, és nem szárította ki a hajam.
Nem zsírosit jobban mint más samponok.
700 ml kiszerelés van meg és nagyon megéri.
Visszatérek hozzá mindig. :)
5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Szerintem nagyon jó kis sampon ez.
Kellemes illata van, és nem szárította ki a hajam.
Nem zsírosit jobban mint más samponok.
700 ml kiszerelés van meg és nagyon megéri.
Visszatérek hozzá mindig. :)
5 csillag.

eperturmix

2018. március 16.

Szerintem nem olyan rossz sampon ez,kifejezetten szeretem a 'nem annyira kamu' illatát,jó az állaga is,és nem gubancolódik a hajam.Már vizesen,amikor eldolgozom érzem,hogy sima,selymes,szerencsére ez szárítás után is így marad.Kár,hogy az illata nem.Amit még észrevettem,hogy kevesebb hajam hull..hogy ez neki köszönhető,vagy másnak,na azt nem tudom,de örülök.Gliss kur spray-el plusz hajvégápolóval használom,nem zsírosodik jobban mint szokott.Kicsit bánom,hogy nem a nagy kiszerelést vettem,mert a mostani elfog fogyni mindjárt,de nem kizárt,hogy visszatérek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Dorinazia

2018. január 25.

A kommentelők között páran megemlítették, hogy szárító hatása van. Viszont én nem éreztem semmi ilyet, már 5x tuti újravettem. Igaz, hogy minden hajmosás után használok kifésülő sprayt a Gliss Kur-tól de akkor sem tapasztaltam, hogy szárítaná a hajam vagy a fejbőröm. Amit a legjobban szeretek benne, hogy ezzel a samponnal elég egy héten 1x hajat mosnom pedig elég könnyen zsírosodik a hajam viszont ezzel simán kibírom 4-5 napig + szárazsampon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

Leona2445

2017. november 7.

Kétszer használtam de soha többé, kiszárította a hajamat, hiába utána balzsam, pakolás, bármi... minuszost adnèk ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Zhilia

2017. szeptember 9.

Viszonylag nagyon göndör hajam van és vékony szálú, ezt a sampont egy szintén Naturals balzsammal használtam és a hajamnak hihetetlenül rossz tapintása volt utána, hajpakolással már tűrhetőbb volt a helyzet. Sajnos ehhez társult hajhullás is. Unokatesóm is használt ilyen terméket a hajára, akinek szintén göndör haja van és ugyanezek a problémák nála is jelentkeztek. Akinek hasonló hajtípusa van szerintem inkább próbálkozzon mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Froci

2017. május 27.

Eddig csak nagyon ritkán használtam, amikor valami mást akartam használni, mint amit addig megszoktam, de annyira bejött, hogy rendszeresebbé tettem a használatát. Eddig tökéletes. Nagyon szép, puha lesz tőle a hajam, és imádom a természetes illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Krisztinaia

2017. április 17.

Régen nagyon szerettem, együtt használtam a Csalán és bojtorján samponnal, egymás után.
Majd a két sampon ápolóját (balzsam és spray).
Helyrehozta, dúsította a hajam.

Az ápolók azóta megszűntek, a samponoktól pedig zsírosodik a hajam (az Eurós boltokban kapható, literes tojássampon is jobban remekel azóta).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Majd a két sampon ápolóját (balzsam és spray).
Helyrehozta, dúsította a hajam.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Színezék. Lila színű.