Avon Naturals Acai Bogyó és Shea Olaj  Hajtápláló Szuflé

Avon

Avon Naturals Acai Bogyó és Shea Olaj Hajtápláló Szuflé

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Simábbá, puhábbá és ragyogóbbá varázsolja a hajat. Krémes, de mégis könnyű állagú formula, mely egészségesebb külsőt és fantasztikus illatot kölcsönöz a hajnak.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kajmi

2021. április 26.

Régen többször megvásároltam ezt a hajápolót. Az illata nagyon finom volt. Szerettem, mert a hajam könnyen fésülhető volt tőle, de egyébként semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

Ancsibaba1993

2015. december 1.

Én oda vagyok érte meg vissza!!!! Nagyon hatékony kis termék,és az illata is nagyon tetszik! Könnyű állagúnak tűnik,de nagyszerűen táplálja a száraz hajamat! Az ára meg egyszerűen nevetségesen olcsó.. Abszolút kedvenc lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Diaaa

2015. november 25.

Én teljesen megvagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Én teljesen megvagyok vele elégedve :)

cintiakiss

2015. szeptember 5.

Imádom nagyon :) Két üveggel is elhasználtam belőle annyira jó. Az illata valami isteni finom, a hatása is nagyon jó:könnyen fésűlhető, puha, selymes hajam lett tőle. Igaz már elfogyott és áttértem egy másik ilyen avonos szufléra, nagyon megvoltam vele elégedve. Az ára sem egetrengető, 350.- akciósan! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Katalin0425

2015. augusztus 26.

Az illata nagyon jó. A hatása úgyszintén, fényes, könnyen kezelhető haj. Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

marianngod

2015. január 24.

Se nem ártott, se nem használt kategória. Az illata finom, a hatása egy átlagos hajbalzsaméval egyenlő. Elhasználtam, mert ezt is ajándékba kaptam, de nem éreztem szükségesnek újravenni és nem is fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

matine91

2014. szeptember 8.

Szerette a hajam, de egetrengető csodákat nem tett vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

Szerette a hajam, de egetrengető csodákat nem tett vele.

adawhore

2014. március 17.

Az illata nagyon finom, az állaga is jó és vizesen tényleg puhább tőle a haj, de többet nem tud. Fésülésnél száraz maradt a hajam. Csak az illata miatt ért valamit, semmi másra nem jó szerintem. Nekem nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

mihaly.dora

2014. január 29.

Hajmosás előtti pakolásként használtam, valóban puhább és selymesebb lesz tőle a haj. Ám mégis ezt amolyan "felületi kezelésnek" érzem, ami kitart pár napig, de a haj szerkezetén alapvetően nem javít. Az illata viszont fantasztikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Blakely

2013. november 6.

A tégelyben nagyon finom illata van, viszont lemosás után abszolút nem érzem. A hajam puhább lesz tőle, de ez csak addig tart amíg a hajam meg nem szárad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Methylparaben i I ta I par 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.