Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2020. augusztus 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Hidratálja és bársonyosan simává varázsolja a bőröd. Az alma C-vitaminban gazdag, hidratálja, táplálja és simábbá varázsolja a bőrt, valamint friss érzést kölcsönöz, míg az almavirág édes jegyeket ad a friss illathoz.

aalexaa

2016. június 22.

Itt vettem KM-en egy kedves lánytól. Kellemes illata van, kicsit almás-kicsit krémes, nem tolakodó. Könnyű állaga van, gyorsan beszívódik, nyárra tökéletes. Ugyanakkor elég jól hidratál. A flakonja kicsit fura nekem, kíváncsi vagyok, hogyan fogom tudni kikinlódni a végét, egyelőre úgy tűnik, nehéz feladat lesz (vagy pazarlósan kidobom, de azt nem szeretném). Összességében jó testápoló, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

peto.kittus

2015. október 31.

Nagyon finom almaillata van, és nagyon könnyen és gyorsan beszívódik. Télre nem elég hidratáló, de normál bőrűeknek mindenképpen érdemes kipróbálni. Száraz bőrűeknek ez édeskevés..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

Imo

2015. július 8.

Normál bőrre pont jó, könnyű nyári testápoló. Az illata mennyei és tartós. Kellemesen frissít, nem szárította a bőröm. Az összetevők miatt kap csak négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

JudithBeauty

2015. május 27.

Csak lotion, és nem testápoló krém, tehát vizesebb és száraz bőrre gyengécske. Viszont az illata tartósabb, mint a tusfürdőé. Nem hidratál, inkább csak frissít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 27.

nagyerika28

2015. május 11.

Szerintem jó kis testápoló.Illatát egész sokáig éreztem.Mindennapi használatra ajánlom,mert csak így éreztem hidratáltnak a bőröm.Gyorsan beszívódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Charis

2015. május 11.

Az állaga tökéletes, hamar beszívódik, viszont az illata rajtam enyhén keserű-szúrós. Emiatt csak 3 csillagot tudok adni neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 11.

Sandraa

2015. április 7.

Hamar beszívódik,illata tartós, kellemes,bár néha valami keserűséget vélek felfedezni benne.Nagy hidratáltságot nem kell tőle várni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

tátombák

2014. december 7.

Nagyon kellemes, frissítő illata van. Folyékony, kissé vizes. Gyorsan beszívódik, hidratál, de nem tartósan. Imádnivaló az Avon naturals testápolókban, hogy az egész szoba illatozik tőlük. Extra száraz bőrre ez nem elég, de szerintem ezeket a termékeket a legtöbben az illatorgia miatt használják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

Ophelia

2014. szeptember 8.

Az almavirágos szettből szerintem ennek van a legjobb illata. Meg vagyok vele elégedve, szupergyorsan beszívódik, nem ragad. Nem túl tartósan hidratál, de nem nagy macera gyakrabban kenegetni, mert nem marad ragacsos. Az állaga is teljesen jó, örülök, hogy megrendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

NBetti2000

2014. augusztus 24.

Nagyon szeretem jó illata van,könnyedén beszívja a bőröm és utána puha is lesz. Nyáron szeretem a legjobban használni mert nekem pont eléggé hidratálja a bőröm és nem is tömény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology