Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2020. augusztus 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Hidratálja és bársonyosan simává varázsolja a bőröd. Az alma C-vitaminban gazdag, hidratálja, táplálja és simábbá varázsolja a bőrt, valamint friss érzést kölcsönöz, míg az almavirág édes jegyeket ad a friss illathoz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

aalexaa

2016. június 22.

Itt vettem KM-en egy kedves lánytól. Kellemes illata van, kicsit almás-kicsit krémes, nem tolakodó. Könnyű állaga van, gyorsan beszívódik, nyárra tökéletes. Ugyanakkor elég jól hidratál. A flakonja kicsit fura nekem, kíváncsi vagyok, hogyan fogom tudni kikinlódni a végét, egyelőre úgy tűnik, nehéz feladat lesz (vagy pazarlósan kidobom, de azt nem szeretném). Összességében jó testápoló, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

peto.kittus

2015. október 31.

Nagyon finom almaillata van, és nagyon könnyen és gyorsan beszívódik. Télre nem elég hidratáló, de normál bőrűeknek mindenképpen érdemes kipróbálni. Száraz bőrűeknek ez édeskevés..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

Imo

2015. július 8.

Normál bőrre pont jó, könnyű nyári testápoló. Az illata mennyei és tartós. Kellemesen frissít, nem szárította a bőröm. Az összetevők miatt kap csak négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

JudithBeauty

2015. május 27.

Csak lotion, és nem testápoló krém, tehát vizesebb és száraz bőrre gyengécske. Viszont az illata tartósabb, mint a tusfürdőé. Nem hidratál, inkább csak frissít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 27.

nagyerika28

2015. május 11.

Szerintem jó kis testápoló.Illatát egész sokáig éreztem.Mindennapi használatra ajánlom,mert csak így éreztem hidratáltnak a bőröm.Gyorsan beszívódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 11.

Charis

2015. május 11.

Az állaga tökéletes, hamar beszívódik, viszont az illata rajtam enyhén keserű-szúrós. Emiatt csak 3 csillagot tudok adni neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 11.

Sandraa

2015. április 7.

Hamar beszívódik,illata tartós, kellemes,bár néha valami keserűséget vélek felfedezni benne.Nagy hidratáltságot nem kell tőle várni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

tátombák

2014. december 7.

Nagyon kellemes, frissítő illata van. Folyékony, kissé vizes. Gyorsan beszívódik, hidratál, de nem tartósan. Imádnivaló az Avon naturals testápolókban, hogy az egész szoba illatozik tőlük. Extra száraz bőrre ez nem elég, de szerintem ezeket a termékeket a legtöbben az illatorgia miatt használják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

Ophelia

2014. szeptember 8.

Az almavirágos szettből szerintem ennek van a legjobb illata. Meg vagyok vele elégedve, szupergyorsan beszívódik, nem ragad. Nem túl tartósan hidratál, de nem nagy macera gyakrabban kenegetni, mert nem marad ragacsos. Az állaga is teljesen jó, örülök, hogy megrendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

NBetti2000

2014. augusztus 24.

Nagyon szeretem jó illata van,könnyedén beszívja a bőröm és utána puha is lesz. Nyáron szeretem a legjobban használni mert nekem pont eléggé hidratálja a bőröm és nem is tömény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Szénhidrogének komplex keveréke, magyar néven vazelin. Mivel kőolaj származék, hírneve nem túl jó, de ennek nem igazán van tudományos alapja. Dr. Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében (273o) azt írja, hogy sokak szerint a petrolatum a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő. Elzáró (occlusive) hatása igen erős, emaitt a tudományos kutatásokban gyakran szolgál viszonyítási alapnak. Nem komedogén, az allergiás reakciók pedig nagyon ritkák rá. Paula Begoun gyulladáscsökkentő és bőrregeneráló hatásról is ír. Állaga önmagában meglehetősen zsíros, olajos érzetet kelt a bőrön, így elsősorban a száraz bőrre kiváló összetevő.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Methylparaben i I ta I par 0 0

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology