Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2015. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Erősíti a hajat és csökkenti a fésülés okozta töredezést. Javítja a haj rugalmasságát. Üdébbé és fényesebbé varázsolja a frizurát. Az aloe vera regenerál, erősít és véd. A makadámdió kondicionálja és simábbá teszi a hajat.

beautydream

2015. április 21.

Az illata semleges, nem is jó, nem is rossz. Hajmosás után puha lett a hajam, de ez a hatás nem volt túl sokáig érezhető, mellesleg nagyon zsírosít. Hajerősítő hatását meg végképp nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 21.

viktorianikolett

2013. augusztus 4.

Az illata nagyon tetszett, de nekem semmi extrát nem nyújtott ezen kívül..csak tisztított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

zsoci92

2012. június 21.

Nekem kiszárított a hajam nagyon,de az illata jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Nekem kiszárított a hajam nagyon,de az illata jó. :)

kissacko

2012. május 8.

Régebben használtam. Meg voltam elégedve vele, bár kicsit zsírosította a hajam, de összességében hasznos volt. Mindig nagyon puha és finom illatú hajam volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

katocalol

2012. április 5.

megmondom őszintén sajnálom h nagyon nem lehet kapni, mert nekem bár zsírosította, a végeredményért mindent megadnék :)))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 5.

villa

2012. április 2.

Az illata fenomenális! Imádom! Használtam a balzsamot is. Az a baj, hogy a célnak nem felelt meg. :) Sokat ígér de semmit sem tapasztaltam. Azért megérdemel egy 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 2.

melindadd

2012. március 29.

Egy avonos sampon sem volt eddig ami jó lett volna nekem. Hát ez sem az. Nagyon zsírosította a hajamat. Szeretek egy-két avonos terméket,de amiket hajra fejlesztenek ki, na olyanokat nem veszek. (mondjuk legalább nem drágák)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol