Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sabrirory, Módosítva: 2015. március 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

dizabella01

2016. november 16.

Nekem ez a testápoló tökéletes volt, hidratált (már a mennyire az én 15 éves bőröm igényelte), selymessé tette a bőröm, illetve az illata is varázslatos volt. Hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

gendur.berni

2016. február 25.

Eléggé híg, vizes, ezért hamar beszívódik, de szerintem semmit se ér. Az illata egész jó, bár elég mű. Gyorsan is fogy, nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

nettike

2015. április 5.

Nagyon szerettem régebben a fanyarkás illatát ennek a testápolónak , télen , nem használtam volna, mert azért nem hidratált, valami jól de nyárra tökéletes volt , már az illata végett is! A külsje is nagyon bejött!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 5.

RyahOneY

2015. március 17.

Anno ez volt az első Avon Naturals testápoló, amit kipróbáltam - gondoltam, ha eper, akkor nem lőhet mellé vele az ember. Hát, tévedtem... :/ Volt valami az illatában, ami nagyon nem tetszett, és valóban elég folyékony volt az állaga is, ráadásul olyan olajos-zsíros-ragacsos érzet maradt a kezemen utána... :/ Nem szerettem... Sokáig kerülgettem még utána, nem is használtam el teljesen, végül a kukában landolt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

alycethetyger

2014. január 9.

Ez az a bizonyos krém, ami szerintem tökéletesen haszontalan. Folyik, kellemetlen mű-illata van, nem hidratál, inkább vizes és semmit se csinál a bőrrel. Szerencsére ajándékba kaptam és 'nehéz szívvel', de elég gyors módon váltam meg tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

Dana1983

2014. január 2.

Ennek a testápolónak nagyon mű szaga van. Amúgy elég hamar beszívódik, közepesen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 2.

Edit87

2013. december 27.

Amikor kórházban voltam egy hétig ezt használtam, nem hidratált elégé, az illata viszonylag sokáig megmaradt rajtam. Én személy szerint azóta ránézni se birok nem hogy a maradékot elhasználjam, akinek nem száraz a bőre akár jó is lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

jkinga

2013. november 6.

Én ajándékba kaptam körülbelül 1 éve. Nem rossz az illata, bár nem nagyon hasonlít az eperre. Viszont jól beszívja a bőrőm és hidratál is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 6.

solyacska

2013. november 4.

Borzasztóan MŰ eper illata van! Nem hidratál eléggé, így szerintem semmi értelme!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

agi.greendaygirl

2013. november 4.

ez eddig tényleg nem volt fent? Oo
én szerettem, ugyanolyan a hatása, mint a többi naturals testápolónak. Minden nap használatos kis cuccna jó, mert hamar beszívódik, viszont nem tart napokig a hatása.
Én szerettem az illatát, annyira nem vészesen mű eper szerintem, kellemes gyümölcsös. Ár érték arányban sztem nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

ez eddig tényleg nem volt fent? Oo

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A neem fa magjának kivonata, ami a CosIng besorolása szerint bőrkondítionáló összetevő. Nem igazán találni információt arról, hogy mi a valódi funkciója a kozmetikumokban.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lilás piros.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.