Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2015. március 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Mindennapi használatra javasolt.

Jucuus

2019. január 3.

Nálam ez 4 csillag, mert az illata, állaga nagyon jó, tetszik maga a flakon is,viszont hatása nem sok van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Chi-Annie

2014. június 27.

Ez tipikus "semmit nem csinál, csak illatosít" balzsam amiért kár pénzt kiadni. Aztán miután megláttam hogy semmit nem csinálás mellett még mikkel traktálja a hajszálaim nem is mertem használni tovább.
Egyébként azért jöttem ide, hogy elmondjam mind a két rendelésem rámromlott viszonylag hamar lejárati idő előtt amit bűzzel és állatmegváltozással jelzett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

SuicideCandy

2013. december 30.

Kicsi is és olyan mintha nem is használnék semmit vagyis azért egy olcsó balzsam színvonalát talán még el is éri.. De nem tudom miért nem tud az Avon olyan hajpakolást kitalálni ami valóban hatásos... nem csak az illatát lehet szeretni. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

berka

2013. október 27.

Nincs jobb hatása mint egy egyszerű balzsamnak. AZ illata rendben van, de elég kicsi a kiszerelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

gerdus

2013. augusztus 31.

Istenem, de jót nevettem ma ezen a pakoláson :) ajándékba kaptam, eszembe nem jutott volna ilyen kis kiszerelésű hajápolót venni, én csak bödönökkel állok szóba. Ma végre rávettem magam, hogy kipróbáljam, és egyetlen használat után alig maradt valami a tubusban :D Sajnos azt kell mondjam, hogy ez az én hajamnak mennyiség és hatás tekintetében is édeskevés, mintha fel sem kentem volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Athenia

2013. július 26.

Sosem használtam balzsamot, de sajnos a tél és a nálunk lévő kemény víz "kicsit" padlóra küldte a hajamat, szóval a sampon mellé muszáj voltam beszerezni valamit. Megrendeltem, mivel a testpermetnek nagyon szeretem az illatát, gondoltam, ezért már megéri. Milyen jól tettem! Két hét után a samponnal együtt puha, kezelhető, nem korpás, selymes, fényes hajam lett, a zsírosodás alig látszó. Imádom, és bár most kipróbálok valami mást, mihelyst lehet, újra rendelem. Én merem ajánlani, a sok negatív kritika egy kicsit meglepett, de sokféle hajtípus van, egy próbát szerintem megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 26.

Narancsos

2013. július 2.

Nagyon jó kis pakolás! Nem szárít,nem is zsírosít,az illata is kellemes..nagyon bevált nekem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

cincike

2013. május 7.

Szeretem az illatát, nem zsírosít, nem is szárít több balzsammal ellentétben. Igaz semmi extrát nem tud, de ár-értékben jó.

Update: előkotortam és az illata valami isteni, hajmosás után 2. nap is éreztem, és talán puhább is lett tőle a hajam. Megszerettem, újra venni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

gevaib

2013. március 14.

Még karácsonyra kaptam komplett készletet a termékből (sampon, balzsam, hajápoló, tusfürdő, testápoló, testpermet). Először elolvastam itt a kommentárokat. Már majdnem elajándékoztam a készletet a negatív kommentek hatására amikor is kipróbáltam és nagyon jól használ. Nyilván mindenki más típus, érdemes tavasszal a cseresznyevirág szezonjában használni, tavaszi frissítőként. Illetve mind a 3 sampon, balzsam, spray formát együttesen alkalmazni a hatás érdekében. Ezt azért írtam le, ha valaki idetéved és a negatív kritikákat olvassa, ez nem teljesen mérvadó, le kell tesztelni a saját bőrön és hajon, és megtapasztalni a hatását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

sarzita

2013. március 12.

Hát én sem vettem rajta észre semmi extrát. Elhasználom, de utána másikat veszek. Még elég sok van benne. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Színező anyag. (Piros)