Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Berta, az összetevőket feltöltötte: SwirlyCandy, Módosítva: 2015. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Krémes, de mégis könnyű állagú formula, mely egészségesebb külsőt és fantasztikus illatot kölcsönöz a hajnak.

Kajmi

2021. április 26.

Régen többször megvásároltam ezt a hajápolót. Az illata nagyon finom volt, az ember szívesen beleharapna a gyümölcsökbe. Szerettem, mert a hajam könnyen fésülhető volt tőle, de egyébként semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

eperturmix

2016. október 15.

Megenném!!!A hajamon viszont már semmi,nem is tesz vele semmit,és kicsi a kiszerelés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Emci

2015. szeptember 26.

IMÁDOM az illatát!Megszagoltam és azt hittem mindjárt megeszem, és megkérdeztem sok embert róla és mind azt kérdezte "De jó, nem lehet megenni!?:)"!De most mintha a végefelé egy kicsit zsírosítaná, de még várok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Etta22

2015. szeptember 3.

Annyira finom illata volt, hogy oda voltam érte meg vissza:) És pont ennyi a pozitívum amit el tudok róla mondani sajnos. Első 1-2 alkalommal jó volt, aztán zsírosodott tőle a hajam eszméletlen módon és hullott is tőle nagyon. Én mondjuk kifejezetten utálom ezt a tégelyes megoldást, mert az ideg kerülget, hogy akármennyire vigyázok mindig megy bele egy kis víz hajmosáskor, és nem szeretem ahogy hígítja és megül a tetején a víz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

klaudia901013

2014. október 19.

Nekem ez valódi csodaszer. Olyan sima és könnyen kezelhető tőle a hajam, hogy álom. :) És az illata hajszárítás után is megmarad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

ppetruska21

2013. december 26.

Nagyon finom illata van legszívesebben bele haraptam volna .A hajam viszont csak zsíros lett tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

zsannasko

2013. november 22.

Nagyon finom illata van. Nekem szép fényes és selymes lett tőle a hajam. Kevés is elég volt belőle, az illata pedig szerencsére sokáig tartott. Azért cseréltem le, mert végképp felhagytam a szilikonos termékekkel, de akit nem zavar a szilikon annak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 22.

riella1994

2013. szeptember 25.

Nekem táplálás helyett zsírosította a hajam, a hajvégeimet pedig szárította. Egyetlen pozitívuma az illata. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

orsipanka

2013. augusztus 27.

Korábban a mandarin-kiwi hajpakolást használtam, az bevált. Ez ahhoz képest nagyon gyenge. Az illatát öblítés után már alig lehet érezni és nem is lesz tőle annyira ápolt a hajam, viszont kifésülni valamivel könnyebb, mintha nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

xxmaiax

2013. április 24.

Az illata nagyon kellemes, de a hajamon semmi változást sem tapasztaltam sajnos :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Methylparaben i I ta I par 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.