Avon

Ár:   649 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2014. május 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

A kakaóbabból nyert kivonat nyugtatja és hidratálja a bőrt. A lótuszvirág kivonat kellemesen nyugattó hatással van a bőrre.

marysidehouse95

2018. november 12.

Jó illata van, de nem a leghidratálóbb avonos kézkrém.

Nem rendeltem újra ezt sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Jó illata van, de nem a leghidratálóbb avonos kézkrém.

Nem rendeltem újra ezt sem.

Kinguci123

2018. június 14.

Egyszer rendeltem egy ilyet, hiba volt. Nagyon híg, semmit nem regenerált, szinte könyörögnöm kellett, hogy szívja be a bőröm. Miután eltűnt a kezemről, ugyanúgy száraz maradt. Nekem az illata sem jött be. Az egész kuka. Nem ért semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Poptie

2018. március 29.

Jó az illata és könnyen beszívódik, ezért adtam 2 csillagot. Viszont, ahogy már korábban is írták, a hatása csak rövid ideig tart, pár óra múlva már ugyanolyan száraz a kezem, mint előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Enc

2018. január 16.

Átlagos kézkrém, kellemesen visszafogott illattal. A hatása nem tart hosszan, télre például nekem nem elég tartalmas, nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Nihan

2018. január 9.

Nulla a teljesítménye. Bekenem és 5 perc múlva már ugyanolyan száraz a kezem. Semmit sem ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

kalmaniki

2017. november 27.

Az illata csalódás volt számomra, sajnos nem érzem a kakaót, nagyon mű illatú. Nem is hidratál valami jól, számomra kevés, főleg így a hidegebb időkben. Már csak egy kevés van belőle, azt elkenegetem, de nem kérek többet belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

MartinaKiss

2017. augusztus 31.

Jó kézkrém, tudom ajánlani, bár nem a kedvencem, az Avonnak van jobb kézkréme is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Edina023

2017. március 3.

Én imádom! Az illata nagyon jo es finom puhává teszi a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

Én imádom! Az illata nagyon jo es finom puhává teszi a bőrömet.

heydy10

2016. november 29.

Pocsék... nem hidratál rendesen, túl erős az illata. Ha egy icipicit többet próbáltam eloszlatni a kezemen akkor kukacokban lepergett, amivel összekentem a ruhámat.... nem venném meg ismét...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

nusmanna

2016. november 9.

Az illatáért nem vagyok oda, nem mondom, hogy büdös, de nem az igazi. Könnyen beszívódik az állaga is rendben van, hidratál, de a hidegben ez nem elég. Nem lett a kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2