Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Saphira, az összetevőket feltöltötte: f.andi, Módosítva: 2013. július 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

A liliom és gardénia hosszan tartó friss érzetet biztosít. Hidratálja bőröd és segít bársonyos simaságot kölcsönözni. Zuhanyzás után gyengéden masszírozd a balzsamot a bőrödbe.

Leander

2017. február 21.

Számomra ez egy nagyon semmilyen testápoló volt. Hosszú távú hatást, hidratáltságot nem tapasztaltam, az illata sem nagy szám, persze ez nagyon egyéni ízlés kérdése. Problémám sem volt vele, nem irritált vagy hasonló, de biztosan nem veszem újra mert eléggé feledhető "élményt" nyújtott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

vichikee

2015. június 30.

Hmmm... Az állaga nagyon teszik, én az ilyeneket szeretem a legjobban. Az illata erős, de számomra egész kellemes. A testápoló hatása nekem elég, de akinek nagyon száraz a bőre, az nem biztos, hogy meg fogja kedvelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 30.

évy

2014. május 31.

Jó az állaga az illata kicsit erőteljes de én szerettem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

Jó az állaga az illata kicsit erőteljes de én szerettem!

Angelgirl

2013. október 6.

Nagyon szeretem, az illata olyan jó ^^ Az állaga kicsit sűrűbb, mint a "kinyomós" Avonos testápolóknak. Meg az adagolása is nehézkes még, nem ehhez vagyok szokva :) Még tanulom a megfelelő mennyiséget :D Éjszakára nagyon jó, tök hamar beszívódik.
Ja, párom egyik beszólása alapján az illata a légfrissítőére emlékezteti :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

Ja, párom egyik beszólása alapján az illata a légfrissítőére emlékezteti :D

timushka

2013. augusztus 24.

ajándékba kaptam, magamnak valszeg sosem vettem volna meg, kicsit öreganyós nekem az illata, de be kell valljam hogy forró nyári napokon, bizony kellemesen hidratál, és a parfüm funkciót is ellátja, könnyet illatfelhővel lengi körül az embert :) megvettem hozzá a testpermetet is, így ez lett a nyári "signature" illatom :) állagra gyorsan felszívódó, az mindenképp plusz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Sissy26

2013. augusztus 22.

Megérkezett, kipróbáltam és imádom. Az illata olyan mint amit akkor érzeni, ha kiülsz egy virágos parkba teázni. Egy csillagot azért vonok le, mert csak akkor hidratál jól, ha minden nap fürdés után szorgalmasan használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Angela95

2013. augusztus 1.

Nagyon tetszik ez a krém, jó az állaga, gyorsan beszívódik, jó illata van. Napi rendszerességgel használom és meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

ludvnora

2013. július 17.

A katalógusban nem igazán tetszett az illata, de élőben nagyon elnyerte a tetszésemet. Könnyű állagú, nincs túl erős hidratáló hatása, de nyárra nagyon jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 17.

kriszta0329

2013. július 16.

Nem túl erős hidratáló hatása van, de nyári testápolónak szuper. Az illatát imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Vivianka

2013. július 12.

Na!! Ez egy tökéletes testápoló. Látatlanban rendeltem meg, nem tudtam m ilyen lesz, de nem csalódtam, Az illata engem nem fogott meg, de tartós. Nagyon jól hidratál, és egész nap frissnek érzem magam, amikor megérzem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)