Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: judit89, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

A málna táplálja a hajat, selymesen simává és gyönyörűvé varázsolja. A hibiszkusz erősít és hidratál, valamint segít fenntartani a fejbőr egyensúlyát.

Blackxentric

2016. május 20.

Egyszerű sampon ami megtisztítja a hajat. Azon kívül semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Egyszerű sampon ami megtisztítja a hajat. Azon kívül semmi extra.

straub.stella

2015. december 7.

Tisztít és jó illatú, de hajdúsítást nem vettem észre és haj mosás után nem szeretem az utána maradó érzést

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

hadri

2015. augusztus 21.

Az illata jó, de nem dúsít semmit. Egy sima sampon, ami azon kívül hogy tisztít semmi extrát nem csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

auberginecat

2015. május 28.

tudása átlagos, illata zseniális. viszont nem győzött meg így sem, úgyhogy elhasználom, aztán könnyes búcsút intünk egymásnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Ella

2015. március 30.

Én nagyon szerettem. Szépen eltávolította a szennyeződést a hajamról, fényessé tette, dúsította, nem irritálta, nem váltott ki korpásodást, a meglévőt kezelte (pedig nem kimondottan korpás hajra van) és sokáig frissen mosott érzésem volt, nem kellett kétnaponta újra hajat mosnom. Az illata pedig... Sajnálom, hogy már nem lehet kapni. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

bedina06

2015. február 6.

Jó az illata, de nem dúsít. Hajbalzsam vagy pakolás használata nélkül nem tudom kifésülni a hajam miután ezzel a samponnal mostam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Mignon89

2014. augusztus 1.

Leginkább az illata, és a dúsító hatása miatt vettem meg ezt a sampont... eleinte még meg voltam vele elégedve, nagyon szépen tisztított, az illata mesés - bár a dúsítást nem vettem észre... Kb. az ötödik hajmosástól már nem tetszett a végeredmény, lelapult és még jobban zsírosította az amúgy is erre hajlamos hajamat. Az illata miatt kap két pontot:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

trisztan

2014. július 7.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, lévén, hogy kifutó termék, szó szerint értendő a vissza nem térő alkalom.
Az illata kellemes, telt, krémes habot képez, nem sok kell belőle a félhosszú hajamra.
A dúsítást nem tudom eldönteni, talán picit. Nem bánom meg, hogy kipróbáltam, de nem sírok azért, hogy többet nem tudok majd venni belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 7.

Anna0407

2014. június 23.

Puha és fényes lett tőle a hajam, az illata kellemes igazából semmi extra de szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

ryara

2014. június 2.

Én nagyon szeretem. Nem dúsítja a hajam (bár ez nem meglepő mert rengeteg hajam van), de nem is ezért vettem. Akartam egy sampont amitől a normál hajam nem lesz se zsíros, se száraz ...És ennek tökéletesen bevált. Szépen tisztít, habzik stb. Nálam 5* :)

Update: Kb. a harmadik üveggel használom és imádom!!! Balzsam se kell a hajamra mosás után! Puha fényes a hajam tőle, könnyen kifésülhető :)) millió csillag!

Upup: Már lassan fél éve ő az én kis szerelmem. Kipróbáltam közben mindent: schauma, gliss kurból vagy 3félét, lee stafford ésatöbbi. De mindig visszatérek hozzá. Krónikus samponvásárló vagyok, de mindig bebukom. És akkor jön ő, és helyreteszi minden baklövésem. Két mosással mindent gyönyörűen letisztít, balzsamját is be kéne már szereznem. Ennyi használat után annyi negatívumot tudok felhozni, hogy ha túl gyakran mosom, akkor gubancosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol