Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Tesa, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Kiszerelés: 200 ml

citrompor

2016. január 27.

jaj de szerettem ezt! olyan volt a bőröm illata mint egy kisbabának :DD

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 27.

jaj de szerettem ezt! olyan volt a bőröm illata mint egy kisbabának :DD

dorcus89

2014. augusztus 14.

Nagyon folyós, híg termék, hidratálása szinte nincs is. Az illata miatt megéri elhasználni, de tartósan nem érdemes számítani rá, főleg hogy az illat is pikk-pakk elillan. Szettben megérte megvenni, de az elkenegetésre még párszáz forint is kidobás így utólag. Ha legalább egy kicsit hidratálna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

KrisztiP

2014. augusztus 13.

Mint testápoló nem túl hidratáló,viszont nagyon finom illatot ad a bőrömnek. Nagyon szeretem nyáron használni,könnyed és frissítő! Szettben vettem,így elég olcsó volt,lehetséges,hogy egyszer majd még újra veszem,de nem a hidratáló hatása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

cremedelacreme14

2013. október 31.

Használat után igen finom illatú,gyengéd tapintású lesz a bőröm. Egyenlőre meg vagyok vele elégedve. Szerintem megéri megvenni mivel nem a legdrágább árkategóriás termék,így egy próbát mindenkinek megér.
Remélem tudtam segíteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 31.

Remélem tudtam segíteni.

Tesa

2013. április 25.

Az illata tényleg finom, mint egy gyümölcsjoghurt, de szerintem mind tudjuk, hogy a finom termékeknek mi a hátránya... Elég száraz a bőröm, és sajnos ez a testápoló nem sokat ér, max addig, amíg rajtam van. Felszívódás után mintha mi sem történt volna. Mindennapos használat mellett se sok haszna van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

veronika.gyongyosi

2013. április 16.

én ezt szeretem az illata is jó de nekem kicsit fólyós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

én ezt szeretem az illata is jó de nekem kicsit fólyós

Tinuskaaa

2013. április 2.

nagyon jó illat <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

nagyon jó illat <3

viktoriacsoke

2013. március 11.

jól hidratál és finom az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 11.

jól hidratál és finom az illata

Lovrencsics Vivien

2013. március 9.

Most rendeltem én is... illata az nagyon jó, de szerintem nem tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

Most rendeltem én is... illata az nagyon jó, de szerintem nem tartós

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.