Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karaibrahimgil, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Az Avon Naturals kézkrém rendkívül gyorsan beszívódó formulája azonnal ápolja a kézbőrt, miközben finom mandula- és gyöngyvirágillatot kölcsönöz neki.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Petbeata

2019. október 8.

Kellemes illatú, kellemes állagú, inkább a mandula illatot érzem belőle, a gyöngyvirágot nem igazán. Nem zsíros, inkább hígabb, de jól és hamar beszívódik, én már azonnal érezni szoktam a hatását, kellemesen puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 8.

xfxff349

2019. május 18.

Állagra meglehetősen híg, könnyű krém, felkenés után nekem 2-3 percig ragacsos tőle a kezem, ami annyira nem szimpatikus, de viszonylag gyorsan eltűnik ez az érzés. Az illata valami isteni, kellemesen édes, nem émelyítő és megfelelően tartós is az illata. Nekem ez Őszi/téli időszakra nagyon kevés lenne, de tavaszra nyárra pont tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Vivus97

2018. április 14.

Én mindig a Nivea tégelyes kézkrémjére esküdtem, de megrendeltem, mert akciós volt és kiakartam próbálni így tavasszal valami újat. Nagyon tetszik az illata, pár óráig még érezni is, bár nagyon meglepődtem mennyire híg állagú a krém. A hidratáló képessége nem olyan erős, de el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

tsolya

2018. január 6.

Kellemes az állaga, egész hamar beszívódik. Szépen hidratálja a kezem, még így télen is. Az illatát nagyon szeretem, és nagyon tartós is. Órákkal később is érzem még kézkrémezés után. Nem ez az első választásom ebből a kiscsaládból, de nem is az utolsó. Teljesen megéri az amúgy sem magas árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Fruzzzzzs

2017. április 18.

A katalógus illatminta alapján beleszerettem, de sajnos a valóságban nem ugyanazt az illatot hozta ): Egyébként egy nagyon híg, könnyed állagú krém, hamar beszívódik, de csak rövid ideig tart a hidratáló hatása, néhány óra múlva ismét kenni kell. Nem rossz kis krém, viszonylag jól teljesít, de a Baleás kézkrémek például simán lekörözik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Csutak

2017. március 18.

Nagyon szeretem ezt a kézkrémet, már nem az első ettől a márkától, amit használok. :) Könnyen és gyorsan beszívódik, édes illatot és puha kézfejeket hagyva maga után. :) Egy csillag mínusz jár, azért, mert az állaga nagyon híg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Marcsika0720

2017. március 11.

Nem rég kaptam nővéremtől ajándékba ezt a kis kézkrémet. Imádom az édes illatú cuccokat hát mit ne mondjak már az illata azonnal bejött. Tetszik hogy kis cuki a kiszerelése így bárhova magunkkal vihetjük ha bedobjuk a táskába, na de a lényeg hogy szuperul hidratálja a száraz kezeket :) először kicsit folyósnak találtam az állagát de nagyon jól bele lehet dolgozni a bőrbe és utána sincs ragacsos érzet. Hamar beszívódik szóval ha sietünk de kézkrémezni akarunk akkor is szuper :) megy az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Aprile

2017. február 26.

Nagyon tetszik az illata, különösen azért, mert a mandula dominál benne. Kicsit híg, így rendszeresen sokat sikerül kinyomnom a tubusból, de a bőröm nagyon szereti, kellemesen puha lesz tőle, és pillanatok alatt beszívódik, így nem veszik kárba végül soha. ;-) Megszerettem, pedig nem vagyok egy kézkrémezős típus, de ezért naponta többször is nyúlok mostanában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

HRegina

2017. február 23.

A katalógusban sokkal finomabb volt az illata, mint a valóságban. Nekem így nem igazán tetszik, erősebb illatot vártam.
Az állaga sem olyan mint amire számítottam, hígabb, így óvatosabban kell vele bánni. Gyorsan beszívódik, nem ragad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Damayanti

2017. február 13.

Csatlakozom az előttem szólóhoz :)
Valóban kicsit hígabb, folyósabb állagú, mint a megszokott, de nem baj, csak picivel óvatosabban kell vele eljárni, ezt 2. használat után már megjegyeztem :)
Az illatában teljesen az édes mandula dominál, aminek én nagyon örülök, mert a gyöngyvirág egyike azoknak az aromáknak, amiktől én menekülök, viszont a mandula illatát kedvelem. Összességében nagyon finom illata van, árban is baráti, semmi rosszat nem tudnék la mondani, nekem most a kedvenc kézkrémem :) A vaníliásból a harmadik fogyott el előtte, azt is szeretem, de most ez kicsit változatosság legalább. A kiszáradt területekre a hatása majd hosszabb távon dől el (az ujjaim között hajlamos néha jobban száradni a kezem télen, egyelőre azzal ez még semmit nem csinált, de még alig használom pár napja...).
Illatra és állagra is a nagyon régen, 10 vagy még több éve kapható avon naturals édes mandula kézkrémmel egyezik meg szerintem, mintha detto az jött volna vissza egy évtized szünet után, csak új csomagolásban és rejtélyes okból gyöngyvirágos vegyes megnevezéssel. Anno azt a régi változatot is nagyon szerette az egész család, jó, hogy ebben a formában most ismét kapható és még jobb, hogy a gyöngyvirággal csak ijesztgetnek, de nincs vele elrontva igaziból a termék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Csatlakozom az előttem szólóhoz :)

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.