Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PiciBrigii, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajpakolás az avokádó és a mandula tápláló összetevővel

A mandulaolaj hidratálja és simítja a hajat, és nyugtató összetevőket tartalmaz. Az avokádó regenerálja és puhábbá teszi a hajat, segít javítani a fejbőr hidratáltságán.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Kinguci123

2018. június 14.

Hosszú hátközépig érő hajam van. Nem regenerálta és nem tette se puhává, se fényessé a hajamat. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

DoriBal

2018. február 14.

Nagyon szeretem, minden hajmosás után használom, az egész hajamra felviszem vékonyan a hajtövek kivételével. Én kifejezetten szeretem az illatát, a hajamat pedig fényessé és könnyen fésülhetővé teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Gigi11111

2017. január 20.

Nagyon szeretem,mindig ujra rendelem! sokat vasalom a hajam és ha előtte ezt használom szép fényes lesz utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Candy21

2016. szeptember 22.

Nem nagyon csinál semmit a hajammal talán kicsit fényesebb lesz tőle de ennyi én azért többet vártam ettől a terméktől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

missmarple

2016. július 11.

Nekem normal hajam van de neha nehezen fésülhető. Teljesen bevalt. Olcsó, felvihető, könnyű kimosni, puha es szep lesz a hajam. Nekem bevalt. De vigyázat mert túl lehet adagolni és akkor nehéz, vastag, csomós hajunk lesz. Semmi extra de jó

Update:
Túlaagolás ellen áttöltöttem egy régi tusfürdős flakonba, így könnyebb adagolni. Tartósan is puhítja a hajvégeket, időröl-időre egyre jobban érzem, hogy a hajam kevésbé igényli az egyéb ápoló termékeket. Az illata nem tetszik, de szerensére alig érezhető. És még ha valaki kipróbálná, ajánlom fél percet rajtahagyni a hajon, emrt nagy különbség van és így sem zsírosítja el

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 11.

Update:

Pepe

2016. április 24.

Nem nehezíti a hajam,fényesebb tőle,de leginkább az tetszik benne,hogy nagyon jó illatú marad a hajam használat után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.

honey88

2016. április 23.

Amennyire nem vált be az Avon mandulaolaj és avokádó samponja, érdekes, hogy a balzsamját viszont mennyire szeretem használni, érezhetően jobb tapintású tőle a mosás után általában durva tapintású hajam, és nem tűnik annyira száraznak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

Jucuus

2016. január 25.

Kicsit folyósabb állagú, nem drága, fényes lesz tőle a hajam, de sajnos a töredezésben nem segit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 25.

Nikike05

2016. január 23.

Eddig én mindig kimostam lehet az volt a baj h nem csinált semmit se :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Eddig én mindig kimostam lehet az volt a baj h nem csinált semmit se :D

Damayanti

2016. január 20.

Praktikus, hogy nem kell kiöblíteni, mégsem nehezíti el és nem is zsírosítja a hajat. Igazán kellemes illata van (a samponjával együtt nagyon szeretem), nekem állagra is tetszik. Semmi rosszat nem tudok róla mondani, táplál, hidratál, különösen jó a hajvégekre. Balzsamból a legjobb, amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Színező anyag. (Piros)