Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: maszala, Módosítva: 2015. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Vitaminos testápoló, mely tartós hidratáltságot nyújt.

Noi99

2018. május 29.

Ez,illetve a gránatalmás is meg van. Mindkettőt szeretem,finom az illatuk és jól hidratálnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Misty

2018. február 22.

Az egyébként is borzasztó száraz bőröm télen odáig is el szokott jutni, hogy kirepedezik, vérzik. Kipróbáltam rengeteg fajta krémet, olcsót és drágát is (köztük gyógyszertári kevertet is), de sajnos egyik sem vált be a kezelésére. Nem is tudom, hogyan jött, hogy teszek ezzel is egy próbát, de már régóta a polcomon állt, nem szerettem volna kidobni, hát felkentem. Nem mondom, hogy az illata a kedvencem lett, de azt is megszoktam idővel, a hatása viszont teljesen meggyőzött. (Pedig nem vagyok nagy Avon-rajongó) Egy viszonylag folyékonyabb állagú testápoló, pillanatok alatt felszívódik, és ha nem is harminc órán keresztül, mint ahogy hirdetik, de nagyon szépen és sokáig hidratálttá válik tőle a bőr. Ahhoz képest, hogy milyen szokott lenni a kézfejem ilyenkor, most határozottan szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

spavanilly

2017. május 23.

Nagyon nehezen fogyott el...
Az illata eleinte nagyon tetszett, később már kevésbé...nem sok testápolóm van meg fél évnél tovább, ennek sikerült ezt megdönteni.
Az ok: borzasztó vizes krém, 0 hidratáló hatással. A csillagokat az illat és a csomagolás kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

Nagyon nehezen fogyott el...

Vizililiom

2017. január 8.

Most használtam el, jól hidratált, könnyen beszívódott. Az illatát mondjuk én kevésbé kedveltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Zorica

Korcsoport: >54
2016. november 1.

Könnyen beszívódó, nyári testápoló, kellemes illattal, de semmi extra. Ősszel már kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. november 1.

KuliKali

2016. október 31.

Ajándékba kaptam,én nem nagyon szeretem a testápolókat,nincs is nagyon szükségem rá. Borotválás után szoktam használni a lábszáramon,ami szinte könyörög,és a karomon,ami csak szimplán száraz néha. Pont azért nem szeretem őket mert nehezen szívódnak be,csúszik tőle az ember mindene,stb. Már attól is izzad a tenyerem ha rágondolok,annyira utálom. Na de ez! Ez végre beszívódik,még el se kentem de már érzem,és ennek nagyon örülök végre. Tök jól hidratál,az illata is nagyon jó. Végre egy testápoló amit tényleg szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.

Bambino97

2016. augusztus 10.

Nem jött be. Nekem olyan semmilyen ez a testápoló. Az állaga nem vmi krémes..hamar beszívódik, de hidratáló hatást nem tapasztaltam. Az illata sem jött be igazából, mivel érezni benne egy tipikus krémillatot amit az avon többi testápolójánál is. És ennél a testápolónál ez a kellemetlen krémillat nagyon dominál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Csirip74

2016. március 20.

Egy fokkal jobban tetszett mint a testpermet, bár a hidratálása télen kevés szerintem. Finom az illata, jól kenhető és jól felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 20.

Erus15

2015. november 2.

Finom az illata, jól hidratál, hamar beszívódik. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

Finom az illata, jól hidratál, hamar beszívódik. :)

galambhajkuraszo

2015. július 13.

Imádom az illatát! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Imádom az illatát! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.

Színező anyag. (Piros)