Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: pixie, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Nélkülözhetetlen hajápolási összetevők: méz és jojoba! Simítja, kondicionálja és hidralálja a hajszálakat a tövektől a végéig, könnyen kifésülhetővé teszi a frizurát. Puha és fényes kinézetet nyújt a hajnak.

netti1990

2020. július 9.

Annyira finom illata van 😊 Jól habzik,jól tisztít.Szép,puha,fényes a hajam Tőle 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Renus

2019. január 12.

Nem rossz, de nem is valami jó.
Szépen tisztít, kellemes az illata, kifésülést is könnyítette.
De nekem iszonyatosan zsírosította a hajam, így nem tudtam tovább használni.
3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Nem rossz, de nem is valami jó.
Szépen tisztít, kellemes az illata, kifésülést is könnyítette.
De nekem iszonyatosan zsírosította a hajam, így nem tudtam tovább használni.
3 csillag.

Nika123

2018. július 20.

Az illatát imádom. A hajam eléggé töredezik ezért gondoltam, hogy kipróbálom. csoda hatása nem nagy. A hajam gyorsabban zsírosodott tőle.
De az ára megérte mert csomagba rendeltem így egy ugyanilyen hajpakolást is kaptam, az valami csodaszer. Azt imádtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

LiliMinda

2017. június 15.

Ahhoz kepest hogy alapbol zsiros a hajam, nem nehezitette el, nem zsirositott, a hajam gyonyoruen fenyes es puha lett utana, es az illata is csodas!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

oliviabogyo

2016. augusztus 8.

Nagyon szép és puha lett tőle a hajam, nagyon jól tisztít, az illata kellemes. Nem nehezíti el a hajat és nem szárítja a fejbőrt! Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Csillamrambo

2016. július 11.

Télen nagyon kedveltem, mivel ápolt, de nem zsírosította a hajam különösképpen. Ugyanúgy háromnaponta mostam, mint eddig. Viszont nyáron sok, ezért várok vele újra télig. A textúráját és illatát nagyon kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 11.

baba_girl_16

2016. április 21.

Nagyon jó illata van, tetszik a színe, állaga és jól habzik. Ha néha elmaradt a balzsam(más márka), akkor sem vált kezelhetetlenné a hajam.
Egyébként nekem is zsírosít, lelapítja a hajam és korpás leszek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Egyébként nekem is zsírosít, lelapítja a hajam és korpás leszek tőle.

Tuszy

2016. március 31.

Egyedül az illata, ami nagyon jó. Nekem zsírosítja a hajam, és korpásít is :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Egyedül az illata, ami nagyon jó. Nekem zsírosítja a hajam, és korpásít is :(

Comet

2016. február 15.

Ugyanezen márkán belül, ugyanezen illatú hajpakolással együtt egyáltalán nem ajánlom, de ha csak önmagában a sampont használom, akkor nekem balzsam/hajpakolás se kell utána. Annyira jól kifésülhető lesz utána, hogy csak na. Sima, puha is, az egyetlen negatívum, hogy mintha összeragadna kicsit a hajam, mintha egy nagy tincs lenne az egész, de ez sem vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

gzsofi94

2016. február 1.

Nekem nagyon bevált ez az avonos sampon is. Szépen táplálta a hajamat. Nem nehezítette el és nem is zsírosította. Szép fényes és puha lett tőle. Jó illata van és könnyen kifésülhető lett a hajam tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Hidratálók: Honey, Glycerin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2