Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 700 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: savolynoncsi, Módosítva: 2017. február 16.

Kiszerelés:   250 ml és 700 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Méz és áfonya termékcsalád nehezen kezelhető hajra. Téli sampon.

• táplálja és hidratálja a fűtött helyiségekben könnyen kiszáradó hajat
  • segít megszelidíteni a rakoncátlan hajat
  • segít lesimítani a repkedő hajszálakat

Luna1024

2018. február 1.

Nekem nem volt annyira katasztofális, de tény, hogy nem is életem samponja... Az illatát imádtam, teljesen odavagyok érte, nagyon finom édes, ugyanakkor friss gyümölcsös, és a legjobb, hogy nagyon természetes és nem szintetikus (pedig rengeteg Avon termékkel ez a problémám). A hatása sajnos nekem annyira nem jött be: egy masszív, testes folyadékról beszélünk, amit nehéz volt felhabosítani a hajamon, és valahogy nem éreztem annyira tisztának tőle a hajamat, mint általában. Olyan volt, mintha hagyott volna rajta egy vékony filmréteget... Szerencsére nem szárított, és korpát sem okozott, bár amúgy sem voltam hajlamos soha a korpára - a zsírosodásra azonban annál inkább, és ezzel a termékkel sajnos gyakrabban kellett mosnom a hajamat, ugyanis jelentős mértékben zsírosít. :( Le is lapította a hajamat, egyszerűen nem volt semmi tartása a használata után... :( Hidratálása ehhez képest átlagos volt.
Egyszer kipróbálni jó volt, de nem fogom újravenni, mint ahogy más Avon samponokat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

lenizsu

2017. június 6.

Számomra csalódás volt. Elnehezítette, gubancosította a hajam nagyon, tiszta vízzel ki se tudtam öblíteni. Korpásodást és a homlokom hámlását is tapasztaltam a termék használatakor, ami nem jellemző egyébként. Amikor ezzel mostam duplán balzsamoztam, hogy a hajra gyakorolt durva tapintású hatását eltüntessem. Végül habfürdő helyett használtam el, de annak sem volt a legjobb, mert szárította a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

Biacska

2017. március 24.

Teljesen vakon rendeltem meg ezt a sampont, a balzsamjával együtt, mert jó árban voltak. Imádtam, a hajam puha és fényes lett tőle, és bár voltak kibontva más samponjaim és kondicionálóim, csak ezekhez nyúltam. Sajnos a balzsam már kifogyott, és a samponban is már csak egy használatra való van még, és sajnos a katalógusban már nem láttam őket. Nagyon fognak hiányozni, az én hajam nagyon szerette őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

tundeelza

2017. március 23.

Tetszett az illata azért rendeltem meg. Nagy csalódás. Borzasztóan korpásit, zsírosít és nem tisztítható eléggé. Az illata is hajmosás után alig érzödik. Ugyanolyan rossz mint a többi naturals-os sampon

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

savolynoncsi

2017. március 17.

Sok avonos sampont próbáltam már, de a hatás valahogy mindig ugyan az.. Elnehezíti a hajam, ragacsos marad és gubancolódik :/ Ez a sampon pluszban rettenetesen korpásított is.. teljes csalódás a számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

birdnerd

2017. március 9.

Semmi extrát nem tapasztaltam, jó illata van, jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Semmi extrát nem tapasztaltam, jó illata van, jól habzik.

mazsoletta

2017. március 1.

Az ilatta nagyon finom, jól habzik, viszont első használat után ragacsos maradt a hajam. Gondoltam csak az én hibám, valahogy nem sikerült eléggé átöblíteni. Másodszor kifejezetten figyeltem, de az eredmény ugyanaz volt. Végül tusfürdőként elpancsoltuk..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Edina97

2017. január 18.

Első használat...Mikor felkentem egész puha volt. Aztán ahogy elkezdtem öblíteni valahogy már éreztem a száraz érzést. Amikor törölközővel megtöröltem, úgy állt a hajam mint a szénakazal. Gubancos, száraz, szétállt. Nehezen tudtam kifésülni, pedig a hajhúzásmentes bontókefével fésültem, amit nagyon szeretek, mert megsem érzem mikor fésülöm olyan jól fésül. Elkezdtem szárítani. szintén avonos prémiumos körkefével. Kínszenvedés volt fésülni a hajam. Száradt állapotával vagyok bajban. Még most is alig bírom fésülni, megakad, húzza a fésű. (A bonto is) fényesnek fényes lett. Olyan száraznak és gubancosnak érzem a hajam. Határozottan nem tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

RimmelAthen

2016. december 22.

Már nagyon vártam, hogy használhassam ezt a sampont,igazából voltak elvárásaim vele kapcsolatban, mert nagyon felkeltette az érdeklődésem a leírása alapján. Igazából egy elég jó sampon. Valóban hidratálja a hajam, fényes, puha és könnyen kezelhető lesz tőle az én göndör, gubancos hajam. Plusz pozitívum, hogy az illata elég sokáig megmarad a hajamban. Ugyanúgy 3 naponta kell hajat mosnom vele. A balzsamjával használom ami ugyanazt a hatást eredményezi a hajhosszomon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

Hidratálók: Honey, Glycerin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2