Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 599 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: katka88, Módosítva: 2014. június 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 599 Ft

Hidratálja, selymesen simává varázsolja és finom illatúvá teszi a bőrt. A friss erdei áfonya és az édes orchidea kellemes illatával kényeztet.

Ár: 599 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Nagyon szuper testápoló. Terhességem alatt ezt és testvéreit használtam, mert vizes és hamar felszívódik így csíkjaim sem lettek. Hidratál, puha lesz tőle a bőr és sokáig tart az illata.🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Cat21

2019. április 5.

Kellemes illatú, könnyed, hamar felszívódó testàpoló. Nagyon szàraz bőrre lehet hogy kevés lesz a hidratàlàsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Denny

2018. november 9.

Még szettben vettem a tusfürdőjével együtt. Az illata nagyon finom, de csak halványan érződik, és nem is marad meg sokáig. Az állaga elég folyós, vizes, de könnyen el lehet oszlatni, és hamar beszívódik. Tartóssága elég ratyi, nagyon száraz bőrnek jóformán meg se kottyan, de azért hidratál. Azért lehet ennél sokkal jobb testápolókat is kapni, és most, hogy ezt is kipróbáltam, nem hiszem, hogy újraveszem.
UI.: Borzasztó gyorsan fogy. Az enyém 3 hétig bírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

UI.: Borzasztó gyorsan fogy. Az enyém 3 hétig bírta.

HDorina

2018. szeptember 25.

Szerettem ezeket az Avon Naturals termékeket. Ár-érték arányben megéri, de amióta kipróbáltam minőségibb termékeket, azóta nem használom őket. Azért náluk vannak sokkal hidratálóbb termékek. De kezdésnek jó volt. :) Egy egyszerű, gyorsan beszívódó, könnyű testápoló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Yummy

2018. május 28.

Szeretem ezt a testápolót. Az illata mesés, gyorsan beszívódik, nem ragacsos. Nem hidratál eléggé, inkább csak az illatot adja, nyárra elég a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

orsi0210

2018. május 19.

Finom, nagyon könnyed textúrájú testápoló. Gyorsan beszívódik a bőrbe, és egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet, szóval nyárra tökéletes :) Kellemes, bár nekem kissé mű illatú...4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Chirory

2018. március 25.

Remek az illata, hamar felszívódik, nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Remek az illata, hamar felszívódik, nagyon jó!

Pampilla

2018. február 10.

Nem vettem volna meg,de ajándékba kaptam így elhasználtam. Jól hidratál,állaga megfelelő,hamar beszívódik. Illata nem tetszett,szürkéskék színe fura....örültem hogy elfogyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 10.

ZsokaN

2017. december 28.

Nagy előnye, hogy gyorsan felszívódik, de különösebb hatását nem érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Nagy előnye, hogy gyorsan felszívódik, de különösebb hatását nem érzem.

vvivien

2017. augusztus 26.

Jól ápol, jó illatú szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Jól ápol, jó illatú szeretem

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Lila színű.