Avon

Ár:   859 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Többfunkciós balzsam. Használd, amikor szükségesnek érzed az intenzíven hidratált érzésért.

dokareka

2018. február 13.

Szépen hidratálja az ajkaimat, finom illata és jó állaga van. Sokáig elég, mert kevés kell belőle. Ami talán hátránya, hogy az ujjam is olyan lesz attól, ahogy felkenem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

diana94

2016. január 18.

Lefekvés előtt, vékony rétegben felkenve szuperül regenerálja a cserepes ajkaimat. Reggelre tök jó puha lesz. Az illata elmegy, a rózsához tényleg nincs sok köze de egészen kellemes édeskés. Sokáig kitart ez a pici kiszerelés, az enyém már pont fogyóban van, lassan be kell szereznem egy újabb tégelyecskét :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Cukorpony

2015. október 29.

Szeretem, bár az illatát már eléggé unom, ezért főként esténként hasznàlom már csak! Lefekvés előtt kenem be vele a számat + könyököm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

cslb

2014. január 16.

csak a számra használom, de nem igazán győzött meg.. függőséget okoz, mert állandóan kenem vele magam, de nem hidratál különösebben és hagy egy zavaró,zsíros réteget az ajkamon.. egyébként jó illata van és talán valamivel puhább utána a szám :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

kismadár

2013. november 12.

A hidratáló hatásával meg vagyok elégedve, de csak kézre és lábra!! Egyszer kipróbáltam az arcomon, az orrom körül, de a kiszáradt bőrömet nagyon irritálta! Arcra többet nem fogom kenni, max. a számra. Az illata édeskés, finom, de egyáltalán nem rózsa, még csak meg sem közelíti.. sajnálom. :( Amit még nem szeretek benne, az az, hogy nagyon kicsi a tégely, és inkább mély, mint széles. Így nagyon nehéz belenyúlni. Kicsi vékony ujjaim vannak, de még így szinte csak körömmel tudom kiszedni a balzsamot.. nagyon zavaró, mert a körmöm alól kell kiszedni a darabokat, szóval nem túl praktikus a csomagolása. Ha jól emlékszem, pár szár forintba került, annyit megér, de nem fogom újra rendelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Krisztina79

2013. november 6.

Tényleg nem rózsa illata van :( Pedig én is azért rendeltem meg. Igen, a "made in China" engem is zavar kicsit, de az összetevők jók. biztos hasznát vezsem majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

Berniii

2013. november 3.

Méhviaszos társából már a második tégelyt használom (egyébként annak ellenére, hogy 15 ml-s kiszerelésben kapni, nekem 6-7 hónapig tuti elég volt úgy, hogy naponta minimum 2x biztos, hogy bekentem a szám, igazából nem is kellett többször, mivel a méhviaszos változat mellett soha nem száradt ki a szám, ja igen, csak szájra használom, max 1-2 alkalommal kentem könyökre, de mivel mindig testápolózok, minden nap így soha nem száraz a testem). Ezt a rózsásat igazából csak az akció miatt vásároltam meg, na meg azért, mert a táskámban le akartam váltani a színezett Labello ajakápolóm, ami valami borzalom. Szóval sokszor igaz, hogy nem használtam, de nekem ez is bejött. Azt hiszem ez elég sokáig a táskám lakója lesz, mivel tényleg a méhviaszosat használom reggel és este és nem is igényli a szám a több felkenést, annyira hidratál és puhán tart, viszont úgy voltam vele, hogy jön a hideg idő, jön a tél, így nem árt, ha a táskámban helyet kap 1 kis ajakápolócska. Nekem eddig 5*, nekem bejött, igazából az illata kevésbé izgat. Számomra az a fontos, hogy jól végezze a dolgát és megfelelően hidratáljon, azt viszont jól teszi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

magnes

2013. október 20.

Kifejezetten a rózsasága miatt rendeltem meg, imádom a rózsa illatú bármit. Már kinyitáskor az a bugyirózsaszín színe is gyanús volt, de mikor megcsapott az a vattacukor illat... Báááááááááááááá, hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 20.

Szentike93

2013. október 20.

Nekem tetszik az illata. Jól kenhető és hatásos. Kevéske is elég belőle, de azért lehetne egy kicsit nagyobb a kiszerelése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

szeliger

2013. október 9.

Most kaptam kézhez, gondolkoztam, hogy visszaküldjem-e azonnal amikor a dobozon megláttam, hogy Kínában gyártották, de aztán csak kibontottam. Először is valami hihetetlen citromos gumicukor szaga van, a rózsához szerintem köze sincs, nem tetszik. Aztán az állaga sem olyan ám, mint a képen, kenhetőbb valamire számítottam, helyette viaszhoz hasonló rózsaszín bűzbomba van az egyébként helyes kis rózsaszín tégelyben. A bőrbe egyébként könnyen bedolgozható, az ujjaim melegére lágyuló a kence. Egyelőre teljes pénzkidobásnak tűnik, még akciósan sem volt bölcs dolog látatlanban megrendelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 9.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Rosa Centifolia Flower Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.