Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zita.herkovics, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

eSophie

2015. augusztus 5.

Nagyon szerettem ezt a krémet, nagy kár érte, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Nagyon szerettem ezt a krémet, nagy kár érte, hogy már nem gyártják.

dori010

2013. július 10.

Dabasi Avon boltban vettem. Illata valami isteni, egész jól hidratál.:) A csomagolása szép, szerintem suliba is hordani fogom.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 10.

Cintii

2013. március 29.

Én a suliba hurcolom magammal és ha bekenem vele a kezem akkor kb. fél perc alatt beszívódik.Az illata....NYAMMMI.Komolyan jól hidratál .5/5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 29.

greengirl

2013. január 28.

Erre emlékszem...gyönyörű illata volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

Erre emlékszem...gyönyörű illata volt..

somodiedo

2012. december 15.

A testápolóval együtt vettem szettben. Ennek is nagyon finom rózsa illata van, gyorsan beszívódik, nem ragacsos a kezem a használata után, elég szépen hidratál. Tegnap este lefekvéskor még a párom is megjegyezte, hogy finom illata van a kezemnek :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 15.

clau1708

2012. november 27.

nekem tetszik. puha lesz tőle a kezem és az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

nekem tetszik. puha lesz tőle a kezem és az illata is jó.

Katakirálylány

2012. október 20.

Szerintem is nagyon jó, az eddigi legjobb kézkrém amivel találkoztam. Teljesen beszívódik és tényleg puha lesz a kezem tőle. Az illata is fincsi, nálam tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

Kirara94

2012. október 3.

nemrossz, de túl erős az illata. sokszor már émelygek, ha a kezem az orrom közelébe kerül. am jól hidratál, hamar felszívódik. hidegbe szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

magnes

2012. szeptember 19.

Eddig azt gondoltam, hogy a Balea ureás kézkrémemet semmi sem válthatja fel, de azért erre kíváncsi voltam és kipróbáltam. Most egy darabig ez a nyerő nálam... Jó illata van, jól hidratál, azonnal beszívódik, nincs zsíros érzet, szóval szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

édesfelhő

2012. szeptember 11.

Hát, az illata jó, bár kicsit erős. Ha véletlenül kicsit többet nyomok, olyan,mintha hámlana a kezem. Olcsó volt, nem rossz, de nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben