Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zita.herkovics, Módosítva: 2013. január 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

dizabella01

2016. november 16.

Nagyon intenzív illata van, szinte csípi az ember orrát, viszont az állaga kellemes, gyorsan beszívódik és hidratál is valamelyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

heydy10

2014. augusztus 8.

Imádtam! Csodás illat, lágy, selymes, krémes állag... Jó ár-érték arány! Nem extra-száraz bőrre találták ki, de egyébként jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Bea77

2013. december 5.

Nekem nagyon bejött: intenzív egy kicsit az illat, de anyagában gyorsan felszívódik, ezután nagyrészt az illat is múlik. A krém könnyű, puha lesz a bőröm tőle még 2 nap múlva is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 5.

lavande

2013. október 28.

Ajándékba kaptam, magamtól nem biztos, hogy megveszem. Nem rossz testápoló, nagyon tetszik a lágy krémes textúrája. Gyorsan beszívódik, utána puha, selymes a bőr. A rózsa illattal sokáig barátkoztam, végül megszoktam. Az erős illat miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 28.

Baabbii95

2013. október 28.

Szerintem nagyon erős rózsa illata van nekem egyáltalán nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

Szerintem nagyon erős rózsa illata van nekem egyáltalán nem tetszik.

gerdus

2013. július 31.

Imádom, isteni illatú könnyed, gyorsan beszívódó testápoló volt, még mindig van belőle egy doboz raktáron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

zsoca8888

2013. július 2.

Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Imádom!

Cintii

2013. március 29.

Most fog elfogynil.Fincsi illat imádom! 5/5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 29.

Most fog elfogynil.Fincsi illat imádom! 5/5*

somodiedo

2013. január 13.

Dec. 14.: Ma kaptam meg, és fürdés után rögtön ki is kellett próbálnom. Nekem nagyon tetszik ez a rózsás illat. Elég könnyen eloszlatható a bőröm, aránylag gyorsan beszívódik, tetszik, biztos, hogy örömmel fogom használni esténként.

Jan. 13.: Igazából pár napja, 1 hete használom rendszeresen, mert az előző testápolóm most fogyott el. Az illata még mindig tetszik, hidratál is, csak többet kell belőle kennem, mint az eddigiekből, így nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 13.

szilvi07

2012. december 22.

Kézkrémmel együtt rendeltem meg, az illatáért annyira nem vagyok oda, nem rossz, de nem tudom se a rózsához sem a barackhoz hasonlítani. Kevés kell belőle, és könnyen ellehet kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.