Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2017. május 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

"Érezd a lédús grépfrút és a hűsítő menta fantasztikus frissességét! A káprázatos rózsaszín grépfrút és a menta egy csodálatos nyári illatot alkot ebben a krémes testápolóban, mely akár 24 órás hidratálást biztosít, így bőrödet ellenállhatatlanul simává és kondicionálttá téve."

zdoreebaba

2020. május 22.

Az a helyzet, hogy nem igen van illata. Érezni egy enyhe fanyarságot, de nem az a rendes rózsaszín grépfrút és menta kombó jön le belőle. Nyári gyors testápolónak nem rossz, de nem a legek az én testápolós listámon. Sajnos ez is szárítja a bőrömet, mint a társai és illatban sem nyerte el az ízlésemet. Egy pozitívuma van, hogy vizesebb állaga van, így gyorsan beszívódik, de egy kis ragacsosságot hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

kovagabi

Korcsoport: >54
2017. november 18.

Az illata nem nagy szám, és nem is túl tartós, viszont gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 18.

Az illata nem nagy szám, és nem is túl tartós, viszont gyorsan beszívódik.

cheerface

2017. augusztus 12.

Nagyon tetszik az illata, imádom, nyárra tökéletes. Könnyed, hamar beszívódik, de valahogy a hidratáló képessége nem a legjobb. Mindenesetre én imádom ennek ellenére, nyáron mindig zavar, ha egy testápolóréteget érzek magamon, ami sokszor előfordult más termékekkel akkor is, ha úgy éreztem beszívódott. Ennél ilyen nincs, tényleg észrevehetetlen, nyárra elég, később már nem hiszem, meg annak se akinek szárazabb a bőre :) de most nekem tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Jenniii92

2017. augusztus 11.

Jó illata van, de ebben sem lehet kivenni a mentát, aminek örülök, viszont szerintem grépfrút illata sincs. Gyorsan beszívódik, de nem igazán hidratál. (Mondjuk az Avonos testápolók nem a hidratálásukról híresek.) Mindezek ellenére kellemes kis testápoló. Csak akkor használom, ha megyek valahova és azt akarom, hogy jó illatom legyen. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Daisyyy

2017. június 22.

Ez a termék sajnos minden tekintetben közepes, pedig nagyon szerettem volna elégedettséget mutatni. Az illat intenzitás gyenge, a menta egyáltalán nem érződik, talán még a grapefruit sem, az állaga jó, hamar beszívódik, de a selymes érzet nálam valahogy elmaradt, inkább kicsit ragadt a bőrön. El fogom használni, de újra nem veszem, annak ellenére, hogy nagyon olcsó volt szettben, vannak azért ennél jobb testápolói is az Avonnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.

elfi777

2017. június 20.

Nyárra pont ilyen kell, lágy finom illat és állag, pikkpakk beszívódik. Nyilván télen egy tartalmasabb cucc kell, de pont azt kaptam, amit vártam, így nincs mese, ötös, főleg annak fényében, hogy semmi ragacsosság, azonnal puha és selymes bőrt kapok. Jó, az illata kis halovány, hamar elmászik, de nem is az a dolga, így nincs szívem lehúzni. Szuper az egész szett egy ezresért, végre valami nekem való:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 20.

Rockysinger

2017. június 13.

Igazából kifejezetten nyárra találták ki ezt a testápolót.Hiszen könnyed, friss stb..stb..
Az illata nagyon megfogott, a hidratáló képessége meg nyárra nekem tökéletes.De mivel ez nem egy évszakos lesz így még tesztelés alatt van.Egyenlőre az igéreteit tartja így 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 13.

Evu28

2017. június 7.

Illata jo bar nem tartos sajnos

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

Illata jo bar nem tartos sajnos

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lilás piros.