Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: claudia, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Tej és méz bőrtápláló arcmaszk. Vidd fel megtisztítot bőrödre, hagyd rajta 10 percig majd alaposan öblítsd le.

nika15151

2015. október 4.

Sajnos számomra ez a termék nem vált be...használatkor kellemes, utána puha bőrt vár tőle az ember, de nekem sajnos elzsírosítja a bőrömet. Ezen kívül az illata jó, az állaga is megfelelő, de szerencse, hogy ajándék termékként kaptam, magamtól biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

Lory

2015. január 20.

Ezt a maszkot egyáltalán nem szerettem,borzasztóan zsírosítja a bőröm pedig alapjáraton nem az.Párszor megpróbáltam a használatát,hogy kizárjam a dolgot de egyértelműen ő volt a ludas a zsírosságban,úgyhogy a megkezdett tubust sem használtam el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

faatama

2014. december 21.

Jajj ez olyan kis nyami termék!:) Nem vagyok egy nagy mézes-tejes fan, de nagyon kellemes az illata. Amikor megvettük, valamiért egyenesen a szekrényben landolt a többi között, és teljesen meg is feledkeztem róla. A minap viszont gondoltam szelektálok egy kicsit, és a kezembe akadt. Mivel tél révén mindig szomjazik a bőröm, gondoltam bevetem, meglátjuk mit tud. Gyakorlatilag az egészet beitta a bőröm, a második kör után láttam csak egy kis "felesleget", amit le lehet mosni (mert ugye maszk, vagy mi:D). A végeredmény: finom, puha, illatos bőr...mmmm!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

A felhők fölött örökké kék az ég blog

2014. november 4.

Nagyon jó illata van, hidratál is, de semmi extra. Elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

bstella

2014. augusztus 15.

Az illata nagyon finom. Valóban túl híg és valamelyest puha a bőröm utána, de azért láttam már jobbat is....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

dorus

2014. május 2.

első blikkre nekem is iszonyatosan folyós volt, az illata tetszik, édes-mézes kis finomság :) hiába tettem sokat, még így is úgy éreztem hogy csak nagyon vékonyan tudtam felvinni a bőrömre. vártam 10 percet, majd elkezdtem bemasszírozni az arcbőrömre. ez kellett neki!! szinte az egészet beszívta így, mintha csak egy krém lett volna. összességében nem mondanám kategóriája legjobbjának, de kellemes érzetet hagyott maga után szuper illattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

adawhore

2014. április 17.

Nevetségesen alacsony áron vettem. Meglepett mikor kibontottam az állaga. Nem erre számítottam. Túl híg, emiatt nekem kicsit nehézkes vele bánni. Sokáig kell rajta hagyni az arcon és még így sem csinál semmit. Nem vettem észre változást egy leheletnyit sem. Még csak egyszer próbáltam, legközelebb először radírozok és utána megpróbálom 20-30percre felkenni és updatelek. Nekem az illata sem jön be. Olyan olcsó illat, nem olyan kellemes mint az Avontól várnám. Egyenlőre 2*, ha előkezelésekkel működik akkor majd visszatérek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

SexyBeauty

2014. március 27.

Szerintem itt az emberek nagyrészének azért nem vált be,mert túl hamar lemossák.Látványosan javult a bőröm mióta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 27.

Nikita0828

2014. március 18.

Jó ez a krém is csak sokáig kell rajta hagyni, először lemostam 5 perc után, mondva hogy nem használ, de aztán csak megpróbáltam másodjára is, kb 15 percig hagytam rajta, és úgy mostam le. Előtte leradíroztam a bőröm még annyi változás volt.
Másodjára bevált, selymes, puha bőröm lett tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Másodjára bevált, selymes, puha bőröm lett tőle :)

ptszandi

2014. január 31.

Nekem bevált :) gazdagon felvittem, rajta volt kb 20 percig. Nagyon selymes lett tőle az arcom, jót tett neki :) használni fogom mindenképp továbbra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrogenated Soybean Oil, Honey, Glycerin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Choleth-24 ti I eu 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.