Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: erikacsonka, Módosítva: 2014. június 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Tisztít, felfrissít, összehúzza a pórusokat és hidratál. Az uborka C- és B-vitamint (B1, B2, B3 és folsav), valamint ásványi anyagokat tarlamaz, melyek bőrnyugtató hatásúak. Élénkíti, üdébbé és hidratáltabbá teszi a bőrt, összehúzza a pórusokat. A teafa értékes összetevői bőrnyugtató és fertőtlenítő hatásúak, valamint rendkívül jól frissítik és hidratálják a bőrt.

Kingácska0807

2016. január 18.

Nemrég kezdtem el használni. Eddig bevált. Kellemes az illata, jól tisztít és frissít eddig. 5 * :)

Kis idő múlva ez is zsírosít.. -2csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Kis idő múlva ez is zsírosít.. -2csillag

spavanilly

2015. november 10.

Kíméletesen tisztítja a bőrt. Nem hagy extra száraz érzetet a bőrön, de jól esik utána a hidratáló krém. Ára akciósan jó szokott lenni, kicsinek tűnik 100 ml, de sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 10.

Szandi21

2015. július 1.

Számomra eléggé átlagos valahogy az érzem, hogy nem az igazi nekem az Yves Rocher tonikja jobban bevált, szóval ezt még elhasználgatom, de újra nem venném az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

eszternemeth96

2015. május 19.

Vegyes-zsíros bőrre hatásos, átlagosan jó kis tonik. Nem hagy ragadós réteget, hamar megszárad, szépen megtisztítja az arcot. Elég picike, de nem fogy el olyan hamar, nem is drága, ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 19.

Dori1997

2015. április 19.

Már a 4. flakonnal használom el, és megint megrendeltem, mert imádom! Segít a bőrömnek, így amikor rosszabb állapotban volt, megmentette. Ha este bekenek egy patit vele, reggelre már alig látszik, másnapra eltűnik. Bánom, hogy csak 100ml-s kiszerelésben kapható, mert így gyorsan fogy, de maga a termék szuper! Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 19.

nikolett00

2015. április 11.

Átlagos... nem egy nagy teljesítmény, de a célnak egy ideig megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

Átlagos... nem egy nagy teljesítmény, de a célnak egy ideig megfelel.

csk1kom

2015. január 22.

Nemtudom, hogy összehúzza a pórusokat e, de nagyon jól tisztít, nem ragacsos a bőröm használat után és nincs büdös alkohol szaga, csak fincsi ubis, amit én imádok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

Anna28

2015. január 14.

3 csillag, mert oké, hogy árban jó, viszont nekem annyira nem vált be. Ragacsos érzete van utána a bőrömnek. Pedig kombinált - inkább zsíros a bőröm sajna... :( Van ennél jobb terméke is az Avonnak, szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 14.

t.evacska21

2014. november 10.

Még csak 2 napja használom, reggel és este, így nem tudom, hosszabb távon mennyit fog javítani a bőrömön. Eddig elégedett vagyok vele. Nem éreztem tőle semmi különöset, viszont nagyon jó, hogy ilyen enyhe, friss illata van és hogy gyorsan beszívódik.
Kicsit tartottam pedig az illatától, mert volt egyszer teafa olajam, és annak nagyon erős, kellemetlen szaga van. Szerencsére ezen inkább az uborka érződik, mint a teafa. Ennek jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

kvitta.girl

2014. november 4.

Valóban meglepően sűrű, ezért furcsálltam hogy csak 100 ml de így megbocsájtható mert nem fogy bődületesen. Viszont az nem hogy az avonos eladók (nem a tanácsadók) mennyiire nem értenek ahhoz amit eladnak. Direkt megkérdeztem hogy ugye ez nem alkoholos, és persze hogy nem, erre itthon vettem észre hogy előkelő helyet foglal el benne az alkohol, de szerencsére nem bántja a bőröm, nem csípi, de ez már nem az első eset pl volt hogy olyan lemosót kerestem amibe nem radíroz, erre ziher egy bőrradírt sóztak rám. Nos mindegy, nem bánom így, viszont közepesen tisztít csak arclemosás után, pórusokat közepesen összehúzza, és elég átlagos a hatása is. Ezért adok rá csak 4-est mert nem kimagasló a teljesítménye, olyan nem árt alapon elhasználom. De ezentúl bármit kérek a polcról,mert megnézni nem lehet, mindig el fogom olvasni avonnál mit veszek meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Narancssárga.