Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: erikacsonka, Módosítva: 2014. június 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Tisztít, felfrissít, összehúzza a pórusokat és hidratál. Az uborka C- és B-vitamint (B1, B2, B3 és folsav), valamint ásványi anyagokat tarlamaz, melyek bőrnyugtató hatásúak. Élénkíti, üdébbé és hidratáltabbá teszi a bőrt, összehúzza a pórusokat. A teafa értékes összetevői bőrnyugtató és fertőtlenítő hatásúak, valamint rendkívül jól frissítik és hidratálják a bőrt.

agi.greendaygirl

2014. október 19.

pár hete használom,kicsit sűrűbb, mint egy megszokott tonik. az illata kellemes, és használni is jó. összehúzza a pórusokat, nem szárítja a bőrt. Az illatán és az érzetén sem észrevehető, hogy alkoholt tartalmaz, furcsa is volt. Általában clearskin tonikot szoktam használni, az után egész meglepő ez :D Nekem tetszik egyelőre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

kissenikor

2014. július 29.

Szerintem arra a célra, amire vettem (zsíros, miteszeres, néha pattanásos bőr) egyáltalán nem jó. Átlagos tonik, amivel felfrissíthetem az arcbőröm a napi rutin során, de semmi több. Az illata jó, így viszont, mivel azt nem tudja, amit kéne, elhasználom, aztán ennyi volt, keresek másik terméket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

zdoreebaba

2014. július 15.

Nem vagyok tőle annyira elájulva. A Clean&Clear tonikok nekem jobban beváltak. Szettben vettem meg a radírjával és az arckrémjével együtt. Elsőre aranyosnak tűnt a kis csomagolásában, viszont a vattára csöpögtetve és az arcra kenve már nem volt túl jó. Frissíteni frissített, de ennyi. Semmi több! Az illata átlagos, olyan mint a termékcsalád többi tagjának. Felkenve pillanatok alatt beszívódik. Nem csinál se rosszat, se jót. Átlagos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

Ancsuh

2014. június 24.

Imádom! Mindent megtesz, amit egy toniktól várok és nem szárít. Jár az 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

Imádom! Mindent megtesz, amit egy toniktól várok és nem szárít. Jár az 5* :)

erikacsonka

2014. június 24.

Jó illata van, frissítő hatású. Eddig bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

Jó illata van, frissítő hatású. Eddig bevált!

Sindy6

2014. június 24.

Még csak második alkalommal használom, kellemesen tisztít, remélem ez is lesz olyan jó mint a lemosó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Narancssárga.